FB pixel TP pixel
Arthur Christmas

Velká vánoční jízda

Arthur Christmas
Velká Británie | 2011 | Animované filmy | Vánoce | 97 minut

Počítačově animovaný 3D snímek Velká vánoční jízda studia Aardman konečně nabízí odpověď na otázku, která nedá spát žádnému dítěti: Jak jen to Santa dělá, že dokáže během jedné noci nadělit všechny dárky? Odpovědí na ni je existence Santovy provozní základny ukryté pod Severním pólem, která je plná ...

Počítačově animovaný 3D snímek Velká vánoční jízda studia Aardman konečně nabízí odpověď na otázku, která nedá spát žádnému dítěti: Jak jen to Santa dělá, že dokáže během jedné noci nadělit všechny dárky? Odpovědí na ni je existence Santovy provozní základny ukryté pod Severním pólem, která je plná veselí a té nejmodernější techniky. Jádrem celého filmu je ale příběh, jehož složky jsou jako vystřižené z klasického vánočního příběhu – úsměvně nefunkční rodina a nečekaný hrdina: Santův nejmladší syn Arthur. Když Santův fascinující podnik omylem vynechá jedno dítě ze stovek milionů, o které se stará, vydává se nejméně schopný člen rodiny Clausů na bizarní a vzrušující závod s časem, během kterého má za úkol doručit poslední vánoční dárek na světě dřív, než se rozední.

IMDb  71 %

Velká vánoční jízda online

Sledovat Velká vánoční jízda online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Velká vánoční jízda online, zda je ke stažení a zda má Velká vánoční jízda dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 28. 4. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Velká vánoční jízda obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Velká vánoční jízda, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Velká vánoční jízda postavy.

Velká vánoční jízda novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Velká vánoční jízda, které najdeš na našem webu.

22 nejlepších filmů, které do 30. září opustí Netflix
22 nejlepších filmů, které do 30. září opustí Netflix
26.09.2021 7:00:00 | Tipy na film

S koncem září opustí Netflix hned několik desítek titulů. Vybrali jsme přes 20 nejlepších, které nám budou chybět.

Velká vánoční jízda zajímavosti

Celosvětové tržby
147 419 472 $
Tržby v USA
46 462 469 $
Tržby v českých kinech
8 411 431 Kč
Návštěvnost v českých kinech
73 338 diváků

Velká vánoční jízda recenze a hodnocení