FB pixel TP pixel
OceanWorld 3D

Velké podmořské dobrodružství 3D

OceanWorld 3D
Velká Británie | 2009 | Dokumenty | Příroda | 81 minut

Napínavá a dlouhá cesta mořské želvy napříč světovými oceány nabízí vedle dobrodružství i úchvatný a unikátní pohled na barevný mořský život. Díky technologii 3D se návštěva kina stane doslo...

Napínavá a dlouhá cesta mořské želvy napříč světovými oceány nabízí vedle dobrodružství i úchvatný a unikátní pohled na barevný mořský život. Díky technologii 3D se návštěva kina stane doslova potápěčským zážitkem. Cestou na druhý konec světa provede želví průvodkyně diváky kalifornským chaluhovým lesem, australským Velkým bariérovým útesem a mexickou Roca Partida – domovem tisíce žraloků. Budeme svědky jedněch z nejúžasnějších podívaných pod vodní hladinou: pokocháme se baletem mant, doprovodíme vznešené procesí kladivounů, z úkrytu budeme sledovat nelítostný lov perutýnů, zafandíme delfínům při fotbalovém zápase a pozdravíme největšího kytovce na planetě Zemi. To a mnoho dalšího zažijeme při našem velkém podmořském dobrodružství.

IMDb  63 %

Velké podmořské dobrodružství 3D recenze a hodnocení

Kinomaniak
Kinomaniak
Filmové tržby

Film Velké podmořské dobrodružství 3D vidělo v českých kinech 148 077 diváků, kteří nechali v pokladnách kin celkem 13 918 936 Kč.

Tvůj názor na Velké podmořské dobrodružství 3D?