FB pixel TP pixel
Miss Pettigrew Lives for a Day
Miss Pettigrew Lives for a Day

Velký den slečny Pettigrewové

Miss Pettigrew Lives for a Day
Velká Británie | 2008 | Komedie | Romantická komedie | 92 minut

Důmyslná a hřejivá romantická komedie o slečně Guinevere Pettigrew (Frances McDormand - Po přečtení spalte, Fargo), která neprávem přijde o svou práci a začne se vydávat za profesionální osobní asistentku.\r Slečna Pettigrew nastoupí u známé a bohaté zpěvačky Delysi Lafosse (Amy Adams - Julie a Juli...

Důmyslná a hřejivá romantická komedie o slečně Guinevere Pettigrew (Frances McDormand - Po přečtení spalte, Fargo), která neprávem přijde o svou práci a začne se vydávat za profesionální osobní asistentku.\r Slečna Pettigrew nastoupí u známé a bohaté zpěvačky Delysi Lafosse (Amy Adams - Julie a Julia, Noc v muzeu, Chytť mě, když to dokážeš ), se kterou se velmi rychle spřátelí. Své nové přítelkyni pomáhá v komplikovaných profesních i milostných vztazích a zároveň se učí pohybovat v prostředí \vyšší společnosti\. Obě přítelkyně se vzájemně podporují v rozhodnutí vydat se na cestu za svým snem.

Hrají: Frances McDormand, Amy Adams, Ciarán Hinds, Clare Clifford, Christina Cole, Shirley Henderson, David Alexander

Režie: Bharat Nalluri

IMDb  70 % Kinobox  66 %

Velký den slečny Pettigrewové online

Sledovat Velký den slečny Pettigrewové online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Velký den slečny Pettigrewové online, zda je ke stažení a zda má Velký den slečny Pettigrewové dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 6. 12. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Velký den slečny Pettigrewové recenze a hodnocení

Tvůj názor na Velký den slečny Pettigrewové?

Ve filmu Velký den slečny Pettigrewové hrají Frances McDormand, Amy Adams, Ciarán Hinds, Clare Clifford, Christina Cole, Shirley Henderson, David Alexander.

Film Velký den slečny Pettigrewové režíruje Bharat Nalluri.

Film Velký den slečny Pettigrewové má 92 minut.

Film Velký den slečny Pettigrewové můžete vidět na iTunes.

Film Velký den slečny Pettigrewové je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.