FB pixel TP pixel
Miss Pettigrew Lives for a Day
Miss Pettigrew Lives for a Day

Velký den slečny Pettigrewové

Miss Pettigrew Lives for a Day
Velká Británie | 2008 | Romantické filmy | 92 minut

Důmyslná a hřejivá romantická komedie o slečně Guinevere Pettigrew (Frances McDormand - Po přečtení spalte, Fargo), která neprávem přijde o svou práci a začne se vydávat za profesionální osobní asistentku.\r Slečna Pettigrew nastoupí u známé a bohaté zpěvačky Delysi Lafosse (Amy Adams - Julie a Juli...

Důmyslná a hřejivá romantická komedie o slečně Guinevere Pettigrew (Frances McDormand - Po přečtení spalte, Fargo), která neprávem přijde o svou práci a začne se vydávat za profesionální osobní asistentku.\r Slečna Pettigrew nastoupí u známé a bohaté zpěvačky Delysi Lafosse (Amy Adams - Julie a Julia, Noc v muzeu, Chytť mě, když to dokážeš ), se kterou se velmi rychle spřátelí. Své nové přítelkyni pomáhá v komplikovaných profesních i milostných vztazích a zároveň se učí pohybovat v prostředí \vyšší společnosti\. Obě přítelkyně se vzájemně podporují v rozhodnutí vydat se na cestu za svým snem.

IMDb  71 %
Voyo
Romantické filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Velký den slečny Pettigrewové online

Velký den slečny Pettigrewové online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Velký den slečny Pettigrewové obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Velký den slečny Pettigrewové, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Velký den slečny Pettigrewové postavy.

Velký den slečny Pettigrewové recenze a hodnocení

Tvůj názor na Velký den slečny Pettigrewové?