FB pixel TP pixel
The Big Bang

Velký třesk

The Big Bang
USA | 2011 | 101 minut

Intenzivní pátrání po pohřešovaném končí... na počátku. Jedné pozdní noci v Los Angeles, zavítá návštěva ke dveřím soukromého očka Neda Cruze (Antonio Banderas). Ruský boxer nedávno propuštěný z vězení, přichází s lukrativní nabídkou práce. Úkol zní najít jeho ztracenou sestru Lexie a její skrýš dia...

Intenzivní pátrání po pohřešovaném končí... na počátku. Jedné pozdní noci v Los Angeles, zavítá návštěva ke dveřím soukromého očka Neda Cruze (Antonio Banderas). Ruský boxer nedávno propuštěný z vězení, přichází s lukrativní nabídkou práce. Úkol zní najít jeho ztracenou sestru Lexie a její skrýš diamantů v hodnotě 30 milionů dolarů. Cruz však brzy zjistí, že zdánlivě běžný případ pohřešované osoby může zavinit konec světa, jaký známe dnes.

IMDb  55 %

Velký třesk online

Sledovat Velký třesk online můžeš na Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Velký třesk online, zda je ke stažení a zda má Velký třesk dabing nebo titulky.

Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 27. 5. 2022
Předplatné za 99 Kč

Velký třesk obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Velký třesk, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Velký třesk postavy.

Velký třesk recenze a hodnocení