FB pixel TP pixel
Velmi křehké větve
Velmi křehké větve

Velmi křehké větve

Velmi křehké větve
Česko | 2020 | Komediální seriály | Showbyznys | 15 minut | 1 řad(a) | 10 epizod

Otevřený pohled do natáčení prvního nekonečného divadelního seriálu o životě na odlehlé hájovně, na jehož scénáři se aktivně a zásadně podílejí diváci a jehož natáčení se živě streamuje. Fanoušci nás mohou sledovat, seriál s námi psát, hodnotit ho a připomínkovat, a možná si v něm dokonce někdy zahr...

Otevřený pohled do natáčení prvního nekonečného divadelního seriálu o životě na odlehlé hájovně, na jehož scénáři se aktivně a zásadně podílejí diváci a jehož natáčení se živě streamuje. Fanoušci nás mohou sledovat, seriál s námi psát, hodnotit ho a připomínkovat, a možná si v něm dokonce někdy zahrát.

IMDb  82 % CSFD  35 %

Velmi křehké větve online

Sledovat Velmi křehké větve online můžeš na MALL TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Velmi křehké větve online, zda je ke stažení a zda má Velmi křehké větve dabing nebo titulky.

Fameplay
Fameplay
od 19. 1. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Velmi křehké větve obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Velmi křehké větve, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Velmi křehké větve postavy.

Ivan Acher
Ivan Acher
Hudba
Ondřej Sokol
Ondřej Sokol
Tvůrce
Ondřej Sokol
Ondřej Sokol
Režie

Velmi křehké větve recenze a hodnocení

V seriálu Velmi křehké větve hrají Petr Lněnička.

Seriál Velmi křehké větve můžete vidět na MALL TV.

Seriál Velmi křehké větve je online na MALL TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.