FB pixel TP pixel
Cruel Intentions 3
Cruel Intentions 3

Velmi nebezpečné známosti 3

Cruel Intentions 3
USA | 2004 | Velmi nebezpečné známosti | Thrillery | 85 minut

Tom si užívá života: je sexy, je úspěšný a vždy se může spolehnout na Hannah, svou okouzlující nejlepší kamarádku. Všechno dokonale funguje, dokud Hannah neodjede na šest týdnů pracovně do Skotska - Tom si s úžasem uvědomí, jak prázdný jeho život bez ní je. A je ohromen, když se dozví, že se zasnoub...

Tom si užívá života: je sexy, je úspěšný a vždy se může spolehnout na Hannah, svou okouzlující nejlepší kamarádku. Všechno dokonale funguje, dokud Hannah neodjede na šest týdnů pracovně do Skotska - Tom si s úžasem uvědomí, jak prázdný jeho život bez ní je. A je ohromen, když se dozví, že se zasnoubila s bohatým Skotem a plánuje se k němu přestěhovat. Když Toma Hannah požádá, aby jí šel "za družičku", souhlasí. Ale jen aby se mohl pokusit získat ji pro sebe a překazit svatbu, dokud není pozdě.

Hrají: Kerr Smith, Kristina Anapau, Nathan Wetherington, Melissa Yvonne Lewis, Natalie Ramsey, Michael Pemberton, Tara Carroll

Režie: Scott Ziehl

IMDb  48 % Kinobox  42 %

Velmi nebezpečné známosti 3 online

Sledovat Velmi nebezpečné známosti 3 online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Velmi nebezpečné známosti 3 online, zda je ke stažení a zda má Velmi nebezpečné známosti 3 dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 30. 9. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Velmi nebezpečné známosti 3 recenze a hodnocení

Tvůj názor na Velmi nebezpečné známosti 3?

Ve filmu Velmi nebezpečné známosti 3 hrají Kerr Smith, Kristina Anapau, Nathan Wetherington, Melissa Yvonne Lewis, Natalie Ramsey, Michael Pemberton, Tara Carroll.

Film Velmi nebezpečné známosti 3 režíruje Scott Ziehl.

Film Velmi nebezpečné známosti 3 má 85 minut.

Film Velmi nebezpečné známosti 3 můžete vidět na iTunes.

Film Velmi nebezpečné známosti 3 je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.