FB pixel TP pixel
Venoušek a Stázička
Venoušek a Stázička

Venoušek a Stázička

Venoušek a Stázička
Česko | 1939 | Komedie | Romantická komedie

Pan Huňáček žije se dvěma syny, nezaměstnaným Standou a školákem Venouškem, a švagrovou Klotyldou, která jediná z rodiny má práci. Uličník Venoušek si na byt přivede kamaráda, ševcovského učedníka Zrzka, který neodevzdal nové boty a bojí se teď mistra. Objeví spolu tetinu skřínku a chtějí zjistit ta...

Pan Huňáček žije se dvěma syny, nezaměstnaným Standou a školákem Venouškem, a švagrovou Klotyldou, která jediná z rodiny má práci. Uličník Venoušek si na byt přivede kamaráda, ševcovského učedníka Zrzka, který neodevzdal nové boty a bojí se teď mistra. Objeví spolu tetinu skřínku a chtějí zjistit tajemství její dávné lásky. Venoušek se seznámí s hezkou Stázičkou a přes zákaz jejího ovdovělého otce se s ní neustále schází. Teta Klotylda je propuštěna z práce a uspořádá veselý večírek na rozloučenou se svými přítelkyněmi. V noci se Venoušek, maskován jako duch, pokouší spolu se Zrzkem vyzvědět od tety její tajemství. Teta zmožená alkoholem však tvrdě spí. Zato starý Huňáček se vzbudí a oba kluky ztrestá. Zrzek na útěku zdemoluje ve tmě celou kuchyni. Klotylda se domnívá, že to způsobily její kamarádky. Koupí nový nábytek a ujme se domácnosti. Ladislav Vaňous, Stáziččin otec, hledá u Huňáčků svoji dceru. K všeobecnému překvapení v něm Klotylda pozná svou starou lásku a příběh končí jejich svatbou.

CSFD  43 %

Venoušek a Stázička online

Sledovat Venoušek a Stázička online můžeš na Česká filmová klasika. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Venoušek a Stázička online, zda je ke stažení a zda má Venoušek a Stázička dabing nebo titulky.

Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
od 19. 2. 2020
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Venoušek a Stázička obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Venoušek a Stázička, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Venoušek a Stázička postavy.

Věra Ferbasová
Věra Ferbasová
Venouš Huňáček
Eva Gerová
Eva Gerová
Stázička Vaňousová
Jaroslav Marvan
Jaroslav Marvan
Josef Huňáček
Zdeňka Baldová
Zdeňka Baldová
Klotylda
Antonín Kandert
Antonín Kandert
Ladislav Vaňous
Ferenc Futurista
Ferenc Futurista
Nesvačil
Josef Dobeš
Josef Dobeš
Hudba

Venoušek a Stázička recenze a hodnocení

Ve filmu Venoušek a Stázička hrají Věra Ferbasová, Eva Gerová, Vladimír Salač, Jaroslav Marvan, Zdeňka Baldová, František Filipovský, Antonín Kandert.

Film Venoušek a Stázička režíruje Čeněk Šlégl.

Film Venoušek a Stázička můžete vidět na Česká filmová klasika.

Film Venoušek a Stázička je online na Česká filmová klasika, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.