FB pixel TP pixel
Venus in Fur

Venuše v kožichu

Venus in Fur
Francie | 2013 | Drama | Dramedy | 96 minut

Deštivý pařížský podvečer, vylidněné ulice a zapadlé divadlo, kde celý den probíhaly zkoušky na hlavní roli Vandy v adaptaci slavné hry z 19. století Venuše v kožichu. Režisér Thomas už chce...

Deštivý pařížský podvečer, vylidněné ulice a zapadlé divadlo, kde celý den probíhaly zkoušky na hlavní roli Vandy v adaptaci slavné hry z 19. století Venuše v kožichu. Režisér Thomas už chce z divadla utéct, když v sále uvidí herečku Vandu, energickou, nebojácnou a velmi odhodlanou udělat pro hlavní roli naprosto cokoliv. Pro hlavní roli, do které se až záhadným způsobem perfektně hodí... Legendární režisér Roman Polanski převedl na filmové plátno stejnojmenný hit amerických divadelních scén Davida Ivese. V promyšlené a strhující hře sexuální přitažlivosti, dominance a submise excelují Emmanuelle Seigner a Mathieu Amalric.

IMDb  72 % CSFD  72 %

Venuše v kožichu online

Sledovat Venuše v kožichu online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Venuše v kožichu online, zda je ke stažení a zda má Venuše v kožichu dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 18. 4. 2022
Předplatné za 99 Kč

Venuše v kožichu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Venuše v kožichu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Venuše v kožichu postavy.

Venuše v kožichu recenze a hodnocení