FB pixel TP pixel
Veronica Guerin
Veronica Guerin

Veronica Guerin

Veronica Guerin
Velká Británie | 2003 | Životopisné filmy | Novináři | 98 minut

V polovině 90. let v irském Dublinu dosahovala zločinnost vrcholu kvůli nezákonnému obchodu s drogami. V té době začala o tomto ožehavém tématu psát novinářka Veronica Guerinová, známá svými nekompromisními články o církevních skandálech a o korupci. Odvážná žena se pouští do boje s narkomafií a nez...

V polovině 90. let v irském Dublinu dosahovala zločinnost vrcholu kvůli nezákonnému obchodu s drogami. V té době začala o tomto ožehavém tématu psát novinářka Veronica Guerinová, známá svými nekompromisními články o církevních skandálech a o korupci. Odvážná žena se pouští do boje s narkomafií a nezalekne se ani mafiánského bosse Johna Gilliana. Má oporu v milujícím manželovi Grahamovi, který se stará o jejich synka, pomáhají jí kolegové z redakce, ale když se ani po několika „varováních“, po nichž skončí v nemocnici, Veronica nevzdá pátrání, stane se terčem surového atentátu. Pohřbu statečné novinářky se účastní tisíce lidí a její vražda vyburcuje celé Irsko k činu. Titulní postavu ve filmu režiséra Joela Schumachera přesvědčivě ztělesnila Cate Blanchetová.

IMDb  68 % CSFD  68 %

Veronica Guerin online

Sledovat Veronica Guerin online můžeš na Disney Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Veronica Guerin online, zda je ke stažení a zda má Veronica Guerin dabing nebo titulky.

Disney Plus
Disney Plus
anglické titulky | původní znění | české titulky | český dabing | | HD kvalita | od 10. 1. 2022
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Veronica Guerin obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Veronica Guerin, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Veronica Guerin postavy.

Cate Blanchett
Cate Blanchett
Veronica Guerin
Gerard McSorley
Gerard McSorley
John Gilligan
Ciarán Hinds
Ciarán Hinds
John Traynor
Brenda Fricker
Brenda Fricker
Bernie Guerin
Don Wycherley
Don Wycherley
Chris Mulligan
Barry Barnes
Barry Barnes
Graham Turley
Simon O'Driscoll
Simon O'Driscoll
Cathal Turley
Paul Ronan
Paul Ronan
Jimmy Guerin
Gerry O'Brien
Gerry O'Brien
Martin Cahill
Emmet Bergin
Emmet Bergin
Aengus Fanning

Veronica Guerin recenze a hodnocení

Ve filmu Veronica Guerin hrají Cate Blanchett, Gerard McSorley, Ciarán Hinds, Brenda Fricker, Don Wycherley, Barry Barnes, Simon O'Driscoll.

Film Veronica Guerin režíruje Joel Schumacher.

Film Veronica Guerin má 98 minut.

Film Veronica Guerin můžete vidět na Disney Plus.

Film Veronica Guerin je online na Disney Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.