FB pixel TP pixel
Space Chimps
Space Chimps

Vesmírní opičáci

Space Chimps
USA | 2008 | Space Chimps | Animované filmy | Zvířata | 81 minut

Když NASA, Národní úřad pro letectví a kosmonautiku, naposledy stál před problémem, který byl nad jeho síly, povolal do služby Bruce Willise. Teď je ale problém tak nebezpečný, že úkol zvládne vyřešit jen opravdový hrdina. Do služby je tedy povolán vnuk prvního šimpanzího kosmonauta Ham Třetí (v čes...

Když NASA, Národní úřad pro letectví a kosmonautiku, naposledy stál před problémem, který byl nad jeho síly, povolal do služby Bruce Willise. Teď je ale problém tak nebezpečný, že úkol zvládne vyřešit jen opravdový hrdina. Do služby je tedy povolán vnuk prvního šimpanzího kosmonauta Ham Třetí (v českém znění Vojtěch Kotek), který by měl mít ty správné předpoklady k záchraně projektu. Jenže Ham je původem cirkusák, a tak o takovouhle slávu zrovna dvakrát nestojí. Přesto neochotně přijme úlohu neohroženého zachránce a společně s nebojácnou a temperamentní seržantkou Lunou (Lucie Vondráčková) a nevrlým a věčně podrážděným velitelem Titanem (Martin Písařík) podstoupí vesmírně dobrodužný a nesmírně náročný výcvik, aby mohli najít sondu, která zmizela kdesi v intergalaktické červí díře.

Hrají: Andy Samberg, Cheryl Hines, Jeff Daniels, Stanley Tucci, Patrick Warburton, Jason Harris

Režie: Kirk De Micco

IMDb  45 % Kinobox  47 %

Vesmírní opičáci online

Sledovat Vesmírní opičáci online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vesmírní opičáci online, zda je ke stažení a zda má Vesmírní opičáci dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 11. 11. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 149 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vesmírní opičáci zajímavosti

Rozpočet
37 000 000 $
Tržby v českých kinech
2 556 347 Kč
Návštěvnost v českých kinech
34 797 diváků

Vesmírní opičáci recenze a hodnocení

Ve filmu Vesmírní opičáci hrají Andy Samberg, Cheryl Hines, Jeff Daniels, Stanley Tucci, Patrick Warburton, Jason Harris.

Film Vesmírní opičáci režíruje Kirk De Micco.

Film Vesmírní opičáci má 81 minut.

Film Vesmírní opičáci měl rozpočet 37 000 000 $.

Film Vesmírní opičáci vidělo v českých kinech 34 797 diváků.

Film Vesmírní opičáci můžete vidět na iTunes.

Film Vesmírní opičáci je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.