FB pixel TP pixel
Spacehunter: Adventures in the Forbidden Zone

Vesmírný lovec

Spacehunter: Adventures in the Forbidden Zone
USA | 1983 | 90 minut

Na jisté vzdálené a zapomenuté planetě jsou nuceny nouzově přistát tři krásné pozemšťanky, které jsou vzápětí zajaty místním tyranem Overdogem. Na jejich záchranu se vydává pod vidinou tučné odměny vesmírný dobrodruh Wolff (Peter Strauss) setkávající se na své strastiplné cestě s osiřelou Niki a tak...

Na jisté vzdálené a zapomenuté planetě jsou nuceny nouzově přistát tři krásné pozemšťanky, které jsou vzápětí zajaty místním tyranem Overdogem. Na jejich záchranu se vydává pod vidinou tučné odměny vesmírný dobrodruh Wolff (Peter Strauss) setkávající se na své strastiplné cestě s osiřelou Niki a také s dalším lovcem odměn Washingtonem. S jejich pomocí se nakonec dostane až do sídla mocného a obávaného diktátora, z jehož mechanických spárů se pokusí pozemšťanky vyrvat.

IMDb  52 % CSFD  63 %

Vesmírný lovec online

Sledovat Vesmírný lovec online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vesmírný lovec online, zda je ke stažení a zda má Vesmírný lovec dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 11. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vesmírný lovec obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Vesmírný lovec, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Vesmírný lovec postavy.

Vesmírný lovec novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Vesmírný lovec, které najdeš na našem webu.

10 filmů, které si pustit, když se vám líbil Solo
10 filmů, které si pustit, když se vám líbil Solo
29.05.2018 | Tipy na film

Nový film ze světa Star Wars zatím nemá tak skvělé ohlasy jako starší díly, ale to neznamená, že nemá žádné fanoušky. A pro ty jsme sestavili tipy na další podobné filmy. Ne, nemyslíme tím další díly Star Wars, ale filmy, které jsou žánrem “vesmírný western” - hlavní hrdinové jsou klasičtí pistolníci, jen místo koltů mají blastery, koně vyměnili za vesmírné lodě a místo indiánů bojují s mimozemšťany.

Vesmírný lovec recenze a hodnocení

Ve filmu Vesmírný lovec hrají Peter Strauss, Molly Ringwald, Michael Ironside, Ernie Hudson, Deborah Pratt, Andrea Marcovicci, Hrant Alianak.

Film Vesmírný lovec režíruje Lamont Johnson.

Film Vesmírný lovec má 90 minut.

Film Vesmírný lovec můžete vidět na iTunes.

Film Vesmírný lovec je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.