FB pixel TP pixel
The Tower

Věž smrti

The Tower
Jižní Korea | 2012 | Drama | 121 minut

Na Štědrý den se v supermoderním komplexu Tower Sky" koná vánoční večírek, na němž se sešla největší smetánka a VIP hosté z celého města. Dae-ho, manažer budovy a svobodný otec, je nucen zrušit plány se svou dcerou Hanou, aby mohl být na večírku a starat se o hosty. Zato slavný šéf hasičů Young-ki z...

Na Štědrý den se v supermoderním komplexu Tower Sky" koná vánoční večírek, na němž se sešla největší smetánka a VIP hosté z celého města. Dae-ho, manažer budovy a svobodný otec, je nucen zrušit plány se svou dcerou Hanou, aby mohl být na večírku a starat se o hosty. Zato slavný šéf hasičů Young-ki z proslulé stanice Yoido může konečně jednou strávit Vánoce se svou dlouhodobě nemocnou ženou a užívat si volna. Party je v plném proudu a dokonalou atmosféru dokresluje krásný výhled a dvě helikoptéry, které sypou kolem budovy umělý sníh. Když ale udeří nečekaná katastrofa, musejí Dae-ho a Young-ki sebrat všechnu svoji sílu a odvahu, aby zachránili životy tisíců návštěvníků a v neposlední řadě i členů svých rodin a blízkých. Otázkou ale je, zda se jim to vůbec podaří..

Hrají: Sol Kyung-gu, Son Ye-Jin, Sang-kyung Kim, Kim In-Kwon, Park Cheol-min, JuShil Lee, Lee Han-wi

Režie: Jihun Kim

IMDb  65 % Kinobox  62 %

Věž smrti online

Sledovat Věž smrti online můžeš na Vapet. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Věž smrti online, zda je ke stažení a zda má Věž smrti dabing nebo titulky.

Vapet
Vapet
SD kvalita | od 8. 2. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Věž smrti recenze a hodnocení

Ve filmu Věž smrti hrají Sol Kyung-gu, Son Ye-Jin, Sang-kyung Kim, Kim In-Kwon, Park Cheol-min, JuShil Lee, Lee Han-wi.

Film Věž smrti režíruje Jihun Kim.

Film Věž smrti má 121 minut.

Film Věž smrti můžete vidět na Vapet.

Film Věž smrti je online na Vapet, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.