FB pixel TP pixel
Marry Me, Dude
Marry Me, Dude

Vezmeš si mě, kámo?

Marry Me, Dude
Francie | 2017 | Komedie | Romantická komedie | 92 minut

Na Yassinova studia architektury v Paříži se složila celá vesnice. Je chytrý, má talent a jednou na něj budou všichni pyšní. Leží před ním skvělá budoucnost. Přesně do toho dne, kdy rupne u zkoušky a spolu s ní zmizí v nenávratnu i jeho studentské vízum. Musí se rychle s někým oženit. Mladá krasavi...

Na Yassinova studia architektury v Paříži se složila celá vesnice. Je chytrý, má talent a jednou na něj budou všichni pyšní. Leží před ním skvělá budoucnost. Přesně do toho dne, kdy rupne u zkoušky a spolu s ní zmizí v nenávratnu i jeho studentské vízum. Musí se rychle s někým oženit. Mladá krasavice chce ale dost peněz a stará sousedka trvá na manželských povinnostech, obě navíc chtějí zaplatit předem. Zoufalá situace si žádá odpovídající řešení a Yassin si proto vezme... svého nejlepšího kamaráda. Svatba jen tak na oko vypadá jako elegantní řešení na jedno odpoledne. Jenže všechno zamotá přísný úředník odhodlaný za každou cenu dokázat, že jde o podvod. Kluci proto opravdu musí začít žít spolu jako pár. Do toho ovšem přijede velmi tradičně založená maminka, jeden z kámošů má snoubenku, druhý se zamiluje a nebezpečný gauner z předměstí se jim začne dvořit, protože on opravdu je gay.

IMDb  61 % CSFD  67 %

Vezmeš si mě, kámo? online

Sledovat Vezmeš si mě, kámo? online můžeš na Starmax, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vezmeš si mě, kámo? online, zda je ke stažení a zda má Vezmeš si mě, kámo? dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 10. 7. 2021
Předplatné za 99 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 19. 2. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vezmeš si mě, kámo? obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Vezmeš si mě, kámo?, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Vezmeš si mě, kámo? postavy.

Tarek Boudali
Tarek Boudali
Yassine
Julien Arruti
Julien Arruti
L'aveugle
Jonathan Louis
Jonathan Louis
Un homme en soirée
Sissi Duparc
Sissi Duparc
Agent prefectoral
Doudou Masta
Doudou Masta
Daoud
Tarek Boudali
Tarek Boudali
Režie

Vezmeš si mě, kámo? zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 534 322 Kč
Návštěvnost v českých kinech
9 869 diváků

Vezmeš si mě, kámo? recenze a hodnocení

Karolina Benešová
Karolina Benešová CervenyKoberec
29.03.2018

Nová francouzská komedie se nezalekne ničeho. Takže je tak trochu pro všechny a vlastně pořádně pro nikoho. Nejvíc ale bude vyhovovat vyznavačům bláznivého oddy......   Celá recenze

 55 %
Rimsy
Rimsy Moviezone
29.03.2018

Místy docela vtipná, leckdy však také trapná komedie od osvědčeného týmu. Pokud jste viděli jejich předchozí kousky, dokážete si velmi přesně představit, jak vy......   Celá recenze

 50 %

Ve filmu Vezmeš si mě, kámo? hrají Tarek Boudali, Philippe Lacheau, Charlotte Gabris, David Marsais, Julien Arruti, Philippe Duquesne, Jonathan Louis.

Film Vezmeš si mě, kámo? režíruje Tarek Boudali.

Film Vezmeš si mě, kámo? má 92 minut.

Film Vezmeš si mě, kámo? vidělo v českých kinech 9 869 diváků.

Film Vezmeš si mě, kámo? můžete vidět na Starmax, Vodafone TV.

Film Vezmeš si mě, kámo? je online na Starmax, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.