FB pixel TP pixel
Marry Me
Marry Me

Vezmi si mě

Marry Me
USA | 2010 | Romantické filmy | Vztahy | 84 minut | 1 řad(a) | 2 epizod

Rae Ann Carterová se chystá na schůzku se svým přítelem, fotografem Adamem, se kterým už chodí dva roky. Budoucnost má naplánovanou - vezmou se, ona se vrátí do umělecké školy, kterou chtěla studovat před tím, než se stala sociální pracovnicí, a budou mít společné studio. Tuší, že dnes ji Adam koneč...

Rae Ann Carterová se chystá na schůzku se svým přítelem, fotografem Adamem, se kterým už chodí dva roky. Budoucnost má naplánovanou - vezmou se, ona se vrátí do umělecké školy, kterou chtěla studovat před tím, než se stala sociální pracovnicí, a budou mít společné studio. Tuší, že dnes ji Adam konečně požádá o ruku. Ten jí skutečně jednu velkou novinu sdělí - dostal grant, a odjíždí na rok fotografovat žáby po celém světě. Ani slovo o svatbě, ani slovo o tom, že by ji chtěl vzít s sebou, ani slovo o tom, že by na něj měla čekat. Zhrzená Rae, které už tikají biologické hodiny, se zaregistruje na internetové seznamce, ale žádnému zájemci neodpoví. V neděli ji její matka vytáhne do kostela, a kněz a rodinný přítel otec Maynard jí navrhne, jestli by se nechtěla sejít s jeho synovcem Lukem, beznadějným starým mládencem, kterého se prý celá rodina marně snaží oženit. Rae má zprvu podezření, že to bude gay, to ale otec Maynard popře, a když se Rae s Lukem seznámí, hned vidí, že to byla zbytečná obava. Luke je mladý, pohledný, úspěšný, poněkud egocentrický a arogantní. První rande sice zdánlivě nedopadne dobře, nicméně Luke se už tehdy rozhodne, že Ray je ta pravá, a že si ji vezme. Přes menší i větší problémy to brzy vypadá na hyppyend, a Luke se s Rae zasnoubí. Pak se ale objevuje Adam, přiznává, že o grant přišel a přesvědčuje Rae, aby si Luka nebrala a vrátila se k němu.

CSFD  50 %

Vezmi si mě online

Sledovat Vezmi si mě online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vezmi si mě online, zda je ke stažení a zda má Vezmi si mě dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 26. 3. 2020
Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vezmi si mě obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Vezmi si mě, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Vezmi si mě postavy.

Lucy Liu
Lucy Liu
Rae Ann Carter
Steven Pasquale
Steven Pasquale
Luke Maynard
Vanessa Marano
Vanessa Marano
Imogen Hicks
James Hayman
James Hayman
Režie

Vezmi si mě recenze a hodnocení

Ve filmu Vezmi si mě hrají Lucy Liu, Bobby Cannavale, Steven Pasquale, Enrique Murciano, Danielle Nicolet, Vanessa Marano.

Film Vezmi si mě režíruje James Hayman.

Film Vezmi si mě má 84 minut.

Film Vezmi si mě můžete vidět na iTunes.

Film Vezmi si mě je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.