FB pixel TP pixel
Accused
Accused

Vina Lucie de B.

Accused
Nizozemí | 2014 | Thrillery | Právníci | 97 minut

Skutečný příběh zdravotní sestry Lucie De Berkové, který se odehrál na začátku 21. století, se stal předlohou k tomuto psychologickému thrilleru. Čtyřicetiletá hlavní hrdinka v něm čelí obvinění ze spáchání sedmi vražd.\r Zdravotní sestra Lucie De Berková se nechtěně stala hlavní hrdinkou jednoho z ...

Skutečný příběh zdravotní sestry Lucie De Berkové, který se odehrál na začátku 21. století, se stal předlohou k tomuto psychologickému thrilleru. Čtyřicetiletá hlavní hrdinka v něm čelí obvinění ze spáchání sedmi vražd.\r Zdravotní sestra Lucie De Berková se nechtěně stala hlavní hrdinkou jednoho z nejkontroverznějších případů nizozemské justice. Když jí bylo čtyřicet let, upozornilo vedení nemocnice policii na její častou přítomnost u umírajících pacientů. Ambiciózní mladičká státní zástupkyně poslala Lucii nekompromisně do vězení. Případ jí však nedal spát…

Hrají: Ariane Schluter, Terence Schreurs, Sallie Harmsen, Annet Malherbe, Poal Cairo, Ronald Top, Fedja van Huet

Režie: Paula van der Oest, Mark Weistra

IMDb  71 % Kinobox  72 %

Vina Lucie de B. online

Sledovat Vina Lucie de B. online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vina Lucie de B. online, zda je ke stažení a zda má Vina Lucie de B. dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 18. 10. 2022
Půjčení za 79 Kč (i HD) Nákup za 179 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vina Lucie de B. recenze a hodnocení

Ve filmu Vina Lucie de B. hrají Ariane Schluter, Terence Schreurs, Sallie Harmsen, Annet Malherbe, Poal Cairo, Ronald Top, Fedja van Huet.

Film Vina Lucie de B. režíruje Paula van der Oest, Mark Weistra.

Film Vina Lucie de B. má 97 minut.

Film Vina Lucie de B. můžete vidět na iTunes.

Film Vina Lucie de B. je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.