FB pixel TP pixel
Bottle Shock
Bottle Shock

Víno roku

Bottle Shock
USA | 2008 | Drama | 110 minut

Film si je inspirován skutečnou událostí v roce 1976, kdy kalifornská vína definitivně ukončila nadvládu Francie. Úkolem Stevena Spurriera bylo sesbírat pár vzorků zámořských vín, aby bylo spravedlnosti učiněno zadost. Nikdo nepředpokládal, že by tato vína mohla být srovnávána s víny francouzskými. ...

Film si je inspirován skutečnou událostí v roce 1976, kdy kalifornská vína definitivně ukončila nadvládu Francie. Úkolem Stevena Spurriera bylo sesbírat pár vzorků zámořských vín, aby bylo spravedlnosti učiněno zadost. Nikdo nepředpokládal, že by tato vína mohla být srovnávána s víny francouzskými. Mezi profesionálními degustátory to bylo považováno jen za dobrý vtip. Steven ovšem záhy zjistil, že i přes rozdílné postupy jsou zdejší vína více než konkurenceschopná. Vše vrcholí velkou soutěží, kde se obě naprosto odlišné vinařské kultury střetávají.

IMDb  68 % CSFD  69 %

Víno roku online

Sledovat Víno roku online můžeš na Filmy v češtině. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Víno roku online, zda je ke stažení a zda má Víno roku dabing nebo titulky.

Filmy v češtině
Filmy v češtině
český dabing | SD kvalita | od 11. 5. 2022
Zdarma

Víno roku obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Víno roku, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Víno roku postavy.

Víno roku novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Víno roku, které najdeš na našem webu.

PODCAST: 6 filmů o víně, které byste rozhodně měli vidět
PODCAST: 6 filmů o víně, které byste rozhodně měli vidět
24.06.2020 12:00:00 | České novinky

Léto je definitivně tady a spolu s ním se do kin řítí i třetí díl vinařské série Bobule. Než se však dozvíme, zda se dvojici Hádek-Ramba podaří přivést lidi zpět do kin, pojďte se s námi vydat na jiné filmové vinice, které stojí za diváckou pozornost.

Víno roku zajímavosti

Rozpočet
5 000 000 $
Tržby v českých kinech
504 994 Kč
Návštěvnost v českých kinech
4 851 diváků

Víno roku recenze a hodnocení

Ve filmu Víno roku hrají Alan Rickman, Chris Pine, Bill Pullman, Rachael Taylor, Freddy Rodríguez, Dennis Farina, Hal B. Klein.

Film Víno roku režíruje Randall Miller.

Film Víno roku má 110 minut.

Film Víno roku měl rozpočet 5 000 000 $.

Film Víno roku vidělo v českých kinech 4 851 diváků.

Film Víno roku můžete vidět na Filmy v češtině.

Film Víno roku je online na Filmy v češtině, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.