FB pixel TP pixel
V.I.P. vraždy
V.I.P. vraždy

V.I.P. vraždy

V.I.P. vraždy
Česko | 2016 | Krimi seriály | Případ týdne | 2 řad(a) | 27 epizod

Detektiv Beran se vrací po dvou měsících mimo službu zpět na oddělení vražd a hned první případ ho zavede do komplikované VIP společnosti. Vyšetřuje vraždu významného advokáta Grégra, který zastupoval bohaté a slavné klienty a na jehož smrti má zájem hned několik lidí. Beranovou hlavní podezřelou se...

Detektiv Beran se vrací po dvou měsících mimo službu zpět na oddělení vražd a hned první případ ho zavede do komplikované VIP společnosti. Vyšetřuje vraždu významného advokáta Grégra, který zastupoval bohaté a slavné klienty a na jehož smrti má zájem hned několik lidí. Beranovou hlavní podezřelou se stává Klaudie Wolfová, úspěšná a známá spisovatelka krimi románů, která má nejen motiv, ale její poslední kniha navíc znepokojivě připomíná detaily jak Grégrovy vraždy, tak i dalších následných zločinů.

Hrají: Soňa Norisová, Patrik Děrgel, Jan Révai

Režie: Biser A. Arichtev

IMDb  51 % Kinobox  26 %

V.I.P. vraždy online

Sledovat V.I.P. vraždy online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film V.I.P. vraždy online, zda je ke stažení a zda má V.I.P. vraždy dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 8. 2. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

V.I.P. vraždy recenze a hodnocení

V seriálu V.I.P. vraždy hrají Soňa Norisová, Patrik Děrgel, Jan Révai.

Seriál V.I.P. vraždy můžete vidět na Prima Plus.

Seriál V.I.P. vraždy je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.