FB pixel TP pixel
Vita & Virginia
Vita & Virginia

Vita a Virginia

Vita & Virginia
Velká Británie | 2019 | Romantické filmy | LGBT | 110 minut

Vita a Virginia je příběh inspirovaný skutečnými událostmi o vášnivém vztahu mezi literární průkopnicí Virginiou Woolf (Elizabeth Debicki) a nevyzpytatelnou aristokratkou Vitou Sackville-West (Gemma Arterton). Film vypráví příběh zrodu románu, který inspirovalo setkávání obou žen - odvážný experimen...

Vita a Virginia je příběh inspirovaný skutečnými událostmi o vášnivém vztahu mezi literární průkopnicí Virginiou Woolf (Elizabeth Debicki) a nevyzpytatelnou aristokratkou Vitou Sackville-West (Gemma Arterton). Film vypráví příběh zrodu románu, který inspirovalo setkávání obou žen - odvážný experiment Virginie Woolfové v oblasti umění a androgynie nesoucí název Orlando.

Vita a Virginia obsazení

Herci: Elizabeth Debicki, Gemma Arterton, Isabella Rossellini, Rupert Penry-Jones, Peter Ferdinando, Emerald Fennell, Nathan Stewart-Jarrett

Režie: Chanya Button

IMDb  59 % Kinobox  59 % Vita a Virginia CSFD 54 %

Vita a Virginia online

Sledovat Vita a Virginia online můžeš na iTunes, iVysílání, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vita a Virginia online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Vita a Virginia dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 14. 12. 2022
Předplatné za 159 Kč
iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 3. 10. 2019
Půjčení za 79 Kč (i HD) Nákup za 299 Kč (i HD)
iVysílání
iVysílání
české titulky | od 5. 5. 2024
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vita a Virginia novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Vita a Virginia, které najdeš na našem webu.

Joker, Ad Astra a další novinky, které musíte vidět o víkendu
Joker, Ad Astra a další novinky, které musíte vidět o víkendu
10.01.2020 14:00:00 | Tipy na film

Nebudeme si nic nalhávat, druhý lednový víkend roku 2020 je přinejmenším z pohledu Netflixu dost plonkový a streamovací gigant nám absenci výraznějších titulů hodlá kompenzovat až v následujících týdnech. I tak jsme ale našli 10 titulů, které stojí za to si pustit. Ať už jsou to novinky jako Joker, anebo něco staršího.

Vita a Virginia recenze a hodnocení

Ve filmu Vita a Virginia hrají Elizabeth Debicki, Gemma Arterton, Isabella Rossellini, Rupert Penry-Jones, Peter Ferdinando, Emerald Fennell, Nathan Stewart-Jarrett.

Film Vita a Virginia režíruje Chanya Button.

Film Vita a Virginia má 110 minut.

Film Vita a Virginia můžete vidět na iTunes, iVysílání, Voyo.

Film Vita a Virginia je online na iTunes, iVysílání, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.