FB pixel TP pixel
Vítr v kapse

Vítr v kapse

Vítr v kapse
Česko | 1983 | Komedie | Teenageři

Po maturitě nastoupí do velkého strojírenského závodu čtyři spolužáci: Ondřej, který se chce stát námořníkem, Cyril, poctivý dříč Franta a Jaruška, která čeká dítě. Ondřej s Cyrilem se rychle v podniku zorientují a záhy dokáží využívat chyby svých kolegů i nadřízených k vyhýbání se práci i k různým ...

Po maturitě nastoupí do velkého strojírenského závodu čtyři spolužáci: Ondřej, který se chce stát námořníkem, Cyril, poctivý dříč Franta a Jaruška, která čeká dítě. Ondřej s Cyrilem se rychle v podniku zorientují a záhy dokáží využívat chyby svých kolegů i nadřízených k vyhýbání se práci i k různým rošťárnám. Ze žertu také hlasují na podnikové schůzi ROH proti mimořádné směně. Později však Ondřej jako omluvu uvede, že tak protestovali proti zamítnutí Frantova zlepšovacího návrhu. Po jejich akci je návrh přijat. Ondřej chodí s prodavačkou Helenou, kterou tajně večer navštěvuje. Na diskotéce se porve s Michalem, s nímž dívka kdysi chodila. Ondřej jí však přesto nevěří. Uchází se v Praze o místo v námořní plavbě, ale je odmítnut. Může se přihlásit až po vykonání vojenské služby. Po návratu se chce s Helenou usmířit, ale ta ho vyhodí. Dostane povolávací rozkaz na vojnu a chce dívku ještě vidět. Cyril ho odveze do nedaleké vsi na motorce. Ondřej a Helena zůstanou spolu. Když se vracejí autobusem, vidí v dopravní nehodě Cyrila a jeho rozbitou motorku. Cyril v noci zemře. Ondřej se ze žalu opije a je odveden na záchytku. Druhý den bloumá po městě a večer skončí u Heleny a stráví s ní i noc. Ráno odjíždí na vojnu. Z vlaku zahlédne rodiče. Marně na ně volá. ( Zdroj:filmovyprehled.cz)

IMDb  65 % CSFD  60 %

Vítr v kapse online

Sledovat Vítr v kapse online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vítr v kapse online, zda je ke stažení a zda má Vítr v kapse dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | SD kvalita | od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč

Vítr v kapse obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Vítr v kapse, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Vítr v kapse postavy.

Vítr v kapse recenze a hodnocení