FB pixel TP pixel
The Wolf's Call
The Wolf's Call

Vlčí volání

The Wolf's Call
Francie | 2019 | Thrillery | Ponorky | 115 minut

Francouzská ponorka Titan je vyslána k středomořskému pobřeží Tartus (Sýrie), aby tajně obnovila jednotku francouzských speciálních sil působící v této oblasti. Během své mise zachytí neidentifikovaný kontakt sonaru. Expert ponorky Chanteraide přezdívaný „zlaté uši“ nejprve klasifikuje zvuk jako zra...

Francouzská ponorka Titan je vyslána k středomořskému pobřeží Tartus (Sýrie), aby tajně obnovila jednotku francouzských speciálních sil působící v této oblasti. Během své mise zachytí neidentifikovaný kontakt sonaru. Expert ponorky Chanteraide přezdívaný „zlaté uši“ nejprve klasifikuje zvuk jako zraněnou velrybu, ale rychle se ukáže, že kontakt je neznámá ponorka předávající svou pozici íránské fregatě a vrtulníku operujícímu v oblasti. Vrtulník vypustí hloubkové nálože v nevyprovokovaném aktu agrese. Poté, co vyvázli živí, Titan se vynoří na hladinu a kapitán sestřelí helikoptéru Panzerfaustem 3. Úkol obnovit jednotku speciálních sil splní a vrátí se na základnu. Po návratu slyší z rádiové stanice zprávu, že Rusko napadlo Alandské ostrovy, které patří Finsku a že se francouzský prezident rozhodl poslat do Finska vojenskou pomoc. Moskva vyhrožuje nukleárními represáliemi proti Francouzské republice. Další den už ruský Timur III vypouští nukleární raketu R-30 z Behringova moře a francouzský prezident je nucen jako odvetu vyslat ponorku Formidable SSBN

Hrají: François Civil, Omar Sy, Reda Kateb, Mathieu Kassovitz, Paula Beer, Stefan Godin, Alexis Michalik

Režie: Antonin Baudry

IMDb  69 % Kinobox  70 %

Vlčí volání online

Sledovat Vlčí volání online můžeš na Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vlčí volání online, zda je ke stažení a zda má Vlčí volání dabing nebo titulky.

Vodafone TV
Vodafone TV
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 7. 6. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vlčí volání recenze a hodnocení

Ve filmu Vlčí volání hrají François Civil, Omar Sy, Reda Kateb, Mathieu Kassovitz, Paula Beer, Stefan Godin, Alexis Michalik.

Film Vlčí volání režíruje Antonin Baudry.

Film Vlčí volání má 115 minut.

Film Vlčí volání můžete vidět na Vodafone TV.

Film Vlčí volání je online na Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.