FB pixel TP pixel
Wolfhound of the Grey Dog Clan

Vlkodav z kmene Šedých psů

Wolfhound of the Grey Dog Clan
Rusko | 2006 | Fantasy filmy | Dobrodružné fantasy | 136 minut

Vesnice Šedých psů byla pobita temným přisluhovačem Zhadobou, jenž se snažil vzkřísit bohyni Morannu. Ten den měli všichni Šedí psi zemřít, jeden však přežil - syn statného kováře Mezhamira. Ten je prodán do otroctví, aby nadosmrti pracoval v diamantových dolech. Osudem otroka je v dolech zemřít. Ch...

Vesnice Šedých psů byla pobita temným přisluhovačem Zhadobou, jenž se snažil vzkřísit bohyni Morannu. Ten den měli všichni Šedí psi zemřít, jeden však přežil - syn statného kováře Mezhamira. Ten je prodán do otroctví, aby nadosmrti pracoval v diamantových dolech. Osudem otroka je v dolech zemřít. Chlapec vyroste, přijme jméno Vlkodav a vymaní se z područí otrokářů vybojováním své svobody. Vlkodav započne svou pouť, při které jako první otrok hodlá změnit svůj osud a pomstít vyhlazení své rodiny."

Hrají: Aleksandr Bukharov, Oksana Akinshina, Igor Petrenko, Anatoliy Belyy, Juozas Budraitis, Nina Usatova, Tatyana Lyutaeva

Režie: Nikolay Lebedev

IMDb  58 % Kinobox  65 %

Vlkodav z kmene Šedých psů online

Sledovat Vlkodav z kmene Šedých psů online můžeš na Canal Plus, Filmbox+, Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vlkodav z kmene Šedých psů online, zda je ke stažení a zda má Vlkodav z kmene Šedých psů dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč
Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 7. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč
Kuki
Kuki
od 16. 6. 2022
Předplatné za 50 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vlkodav z kmene Šedých psů recenze a hodnocení

Tvůj názor na Vlkodav z kmene Šedých psů?

Ve filmu Vlkodav z kmene Šedých psů hrají Aleksandr Bukharov, Oksana Akinshina, Igor Petrenko, Anatoliy Belyy, Juozas Budraitis, Nina Usatova, Tatyana Lyutaeva.

Film Vlkodav z kmene Šedých psů režíruje Nikolay Lebedev.

Film Vlkodav z kmene Šedých psů má 136 minut.

Film Vlkodav z kmene Šedých psů můžete vidět na Canal Plus, Filmbox+, Kuki.

Film Vlkodav z kmene Šedých psů je online na Canal Plus, Filmbox+, Kuki, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.