FB pixel TP pixel
The Wolf Man

Vlkodlak

The Wolf Man
USA | 1941 | The Wolf Man (Universal) | Horory | Klasické horory | 70 minut

Hororová klasika, jež na plátna kin přivedla jedno z nejproslulejších monster! Lon Chaney jr. ztvárnil Larryho Talbota, který přijíždí na otcův (Claude Rains) zámek ve Walesu a seznamuje se s krásnou Jenny (Evelyn Ankersová). Oné osudné noci Talbot dívku doprovází na karneval a cestou potkávají taju...

Hororová klasika, jež na plátna kin přivedla jedno z nejproslulejších monster! Lon Chaney jr. ztvárnil Larryho Talbota, který přijíždí na otcův (Claude Rains) zámek ve Walesu a seznamuje se s krásnou Jenny (Evelyn Ankersová). Oné osudné noci Talbot dívku doprovází na karneval a cestou potkávají tajuplnou cikánku. Věštkyně dívce vyjeví neblahý osud, jenž ji čeká. Zlověstná mysteriózní atmosféra umocněná skvostnou výpravou a plíživou hudbou učinila z Vlkodlaka mistrovské dílo uctívané fanoušky všech žánrů.

IMDb  74 % CSFD  72 %

Vlkodlak online

Sledovat Vlkodlak online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vlkodlak online, zda je ke stažení a zda má Vlkodlak dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
původní znění | SD kvalita | od 10. 3. 2023
Půjčení za 70 Kč Nákup za 190 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vlkodlak obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Vlkodlak, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Vlkodlak postavy.

Vlkodlak recenze a hodnocení

Ve filmu Vlkodlak hrají Lon Chaney Jr., Claude Rains, Warren William, Bela Lugosi, Ralph Bellamy, Patric Knowles, Evelyn Ankers.

Film Vlkodlak režíruje George Waggner.

Film Vlkodlak má 70 minut.

Film Vlkodlak můžete vidět na Google Play.

Film Vlkodlak je online na Google Play, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.