FB pixel TP pixel
Werewolf by Night

Vlkodlak: Noční lovec

Werewolf by Night
USA | 2022 | Horory | Marvel

Za temné a ponuré noci se ze stínů vynoří tajná skupina lovců monster a po smrti svého vůdce se shromáždí ve strašidelném domě prastarého rodu. Čeká je noční lov, který je nakonec přivede tváří v tvář nebezpečnému monstru.

Hrají: Gael García Bernal, Laura Donnelly, Harriet Sansom Harris, Al Hamacher, Eugenie Bondurant, Kirk R. Thatcher, Jaycob Maya, Daniel J. Watts

Režie: Michael Giacchino, Jaycob Maya

IMDb  71 %

Vlkodlak: Noční lovec online

Sledovat Vlkodlak: Noční lovec online můžeš na Disney Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vlkodlak: Noční lovec online, zda je ke stažení a zda má Vlkodlak: Noční lovec dabing nebo titulky.

Disney Plus
Disney Plus
anglické titulky | původní znění | české titulky | český dabing | | 4K kvalita | Dolby Vision | Dolby Atmos | od 7. 10. 2022
Předplatné za 239 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vlkodlak: Noční lovec novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Vlkodlak: Noční lovec, které najdeš na našem webu.

10 nejlepších filmů roku 2022 (nejen) na Netflixu
10 nejlepších filmů roku 2022 (nejen) na Netflixu
27.12.2022 13:25:00 | Tipy na film

O celovečerních filmech, které putují rovnou na streaming, se obvykle traduje, že nemohou soupeřit s těmi, které uvidíte v kinech. Stále to do jisté míry platí, ale vybrali jsme z letošní nabídky ty, které by v kinech rozhodně ostudu neudělaly.

10 novinek na Disney Plus, které musíte vidět (nejen) na Halloween
10 novinek na Disney Plus, které musíte vidět (nejen) na Halloween
19.10.2022 16:30:00 | Tipy na film

Halloween se nezadržitelně blíží a vzhledem k pochmurnějšímu počasí se vyloženě nabízí otázka, co sledovat z pohodlí gauče, když si chceme dopřát trochu napětí. Naštěstí divácké tužby moc dobře znají i streamovací služby a dokonce i Disney nabízí celou řady velmi temných titulů, které vás donutí schovat hlavu pod deku.

10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
07.10.2022 15:00:00 | Tipy na film

Hororový říjen začíná pořádně probublávat i na streamovacích službách. Především Netflix s drsnými novinkami rozhodně nešetří. Ať už v nich hrají hlavní roli démoni nebo sérioví vrazi.

8 největších říjnových novinek na Disney Plus. Dorazí i hororová marvelovka
8 největších říjnových novinek na Disney Plus. Dorazí i hororová marvelovka
20.09.2022 17:30:00 | Tipy na film

Streamovací služba Disney Plus odhalila spoustu nových titulů, které nás čekají v následujících týdnech. A protože přichází říjen, bude v nabídce samozřejmě i řada hororů. Včetně jednoho od Marvelu.

Vlkodlak: Noční lovec recenze a hodnocení

Filmtoro
Filmtoro
Verdikt

Nový filmový speciál od Marvelu je velkou poctou hororům 30. a 40. let.

Anja Verem
Anja Verem CervenyKoberec
30.11.2022

V závěru je Vlkodlak: Noční lovec unikátní marvelovkou, který se vymyká svému žánru po všech směrech. Zaujme svým černobílým vizuálem i praktickými efekty, které dodávají ten správný archaický nádech. Příběh je sice trochu předvídatelný, ale pro Marvel unikátní a díky 50minutové stopáži má opravdu s......   Celá recenze

 85 %
Tomáš Šťástka
Tomáš Šťástka iDnes
13.10.2022

Příjemným osvěžením v nekonečné produkci superhrdinských eposů se zdá být hříčka Vlkodlak: Noční lovec. Ač taktéž představuje jednoho zapomenutého komiksového hrdinu ze stáje Marvel, činí tak s nadsázkou v připomínce hororů 30. let....   Celá recenze

 75 %
Spooner
Spooner Moviezone
07.10.2022

Lovci monster musí splnit nebezpečný úkol, aby se určilo, kdo z nich získá mocný artefakt. Netuší ovšem, že se mezi nimi skrývá chlupaté překvapení. Sympatická pocta starým hororům, v níž skladatel Michael Giacchino ukazuje nejen poměrně sebejistou režijní ruku, ale také nesmírnou lásku k žánru. Hez......   Celá recenze

 70 %

Ve filmu Vlkodlak: Noční lovec hrají Gael García Bernal, Laura Donnelly, Harriet Sansom Harris, Al Hamacher, Eugenie Bondurant, Kirk R. Thatcher, Jaycob Maya, Daniel J. Watts.

Film Vlkodlak: Noční lovec režíruje Michael Giacchino, Jaycob Maya.

Film Vlkodlak: Noční lovec můžete vidět na Disney Plus.

Film Vlkodlak: Noční lovec je online na Disney Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.