FB pixel TP pixel
The Wave
The Wave

Vlna

The Wave
Norsko | 2015 | Wave / Quake | Akční filmy | Katastrofa | 104 minut

Zkušený geolog Kristian se chystá s rodinou opustit malebné město Geiranger. Přístroje umístěné v jednom z horských masívů nad fjordem zachytí znepokojivá data. Ve chvíli, kdy se rozezní poplašné sirény, naplní se Kristianova nejhorší můra. On i jeho blízcí mají přesně 10 minut, než je zasáhne obří ...

Zkušený geolog Kristian se chystá s rodinou opustit malebné město Geiranger. Přístroje umístěné v jednom z horských masívů nad fjordem zachytí znepokojivá data. Ve chvíli, kdy se rozezní poplašné sirény, naplní se Kristianova nejhorší můra. On i jeho blízcí mají přesně 10 minut, než je zasáhne obří vlna spuštěná sesuvem půdy. Začíná souboj s časem i živly. Vlna přenáší postupy klasických amerických katastrofických filmů do malebného a drsného severského prostředí.

Hrají: Kristoffer Joner, Ane Dahl Torp, Justin Long, Tommy Flanagan, Jonas Hoff Oftebro, Edith Haagenrud-Sande, Katia Winter

Režie: Gille Klabin, Roar Uthaug

IMDb  66 % Kinobox  66 %

Vlna online

Sledovat Vlna online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vlna online, zda je ke stažení a zda má Vlna dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 1. 2021
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vlna recenze a hodnocení

Ve filmu Vlna hrají Kristoffer Joner, Ane Dahl Torp, Justin Long, Tommy Flanagan, Jonas Hoff Oftebro, Edith Haagenrud-Sande, Katia Winter.

Film Vlna režíruje Gille Klabin, Roar Uthaug.

Film Vlna má 104 minut.

Film Vlna můžete vidět na Edison.

Film Vlna je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.