FB pixel TP pixel
War and Peace
War and Peace

Vojna a mír

War and Peace
Velká Británie | 2016 | Historické seriály | Válka | 360 minut | 1 řad(a) | 6 epizod

V období zuřící války mezi Ruskem a Napoleonem se může život pěti aristokratických rodin navždy změnit... Ocitáme se v Rusku roku 1805. Francouzská armáda pod Napoleonovým velením vtrhla do Rakouska a nyní ohrožuje Rusko. Pierre Bezuchov, představitel ruské šlechty, se netají se svými politickými ná...

V období zuřící války mezi Ruskem a Napoleonem se může život pěti aristokratických rodin navždy změnit... Ocitáme se v Rusku roku 1805. Francouzská armáda pod Napoleonovým velením vtrhla do Rakouska a nyní ohrožuje Rusko. Pierre Bezuchov, představitel ruské šlechty, se netají se svými politickými názory a podporou francouzského vojevůdce, což se zdejší společnosti příliš nelíbí. Andrej Bolkonský, Pierrův nejbližší přítel a dědic jedné z nejurozenějších ruských rodin, chce získat slávu a povýšení v carské armádě čelící Napoleonovi. Nataša Rostovová pochází z nižší šlechtické rodiny, je to veselá i hloubavá dívka hledající své místo ve společnosti. Příběhy našich hrdinů se odehrávají na pozadí vojny a míru.

Hrají: Lily James, James Norton, Paul Dano, Gillian Anderson, Aneurin Barnard, Jessie Buckley, Olivia Ross

IMDb  81 % Kinobox  85 %

Vojna a mír online

Sledovat Vojna a mír online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vojna a mír online, zda je ke stažení a zda má Vojna a mír dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 17. 3. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vojna a mír recenze a hodnocení

V seriálu Vojna a mír hrají Lily James, James Norton, Paul Dano, Gillian Anderson, Aneurin Barnard, Jessie Buckley, Olivia Ross.

Seriál Vojna a mír můžete vidět na Prima Plus.

Seriál Vojna a mír je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.