FB pixel TP pixel
Vojta Lavička: Nahoru a dolů
Vojta Lavička: Nahoru a dolů

Vojta Lavička: Nahoru a dolů

Vojta Lavička: Nahoru a dolů
Česko | 2013 | Dokumenty

Nový film Heleny Třeštíkové zachycuje vzlety a pády romského hudebníka, aktivisty a novináře Vojty Lavičky. Vojta je průkopníkem romského vysílání v televizi a rozhlase, zasazuje se o práva Romů, a jako skvělý houslista se proslavil především díky účinkování v kapele Gipsy.cz. Zároveň celý život boj...

Nový film Heleny Třeštíkové zachycuje vzlety a pády romského hudebníka, aktivisty a novináře Vojty Lavičky. Vojta je průkopníkem romského vysílání v televizi a rozhlase, zasazuje se o práva Romů, a jako skvělý houslista se proslavil především díky účinkování v kapele Gipsy.cz. Zároveň celý život bojuje se svými horšími povahovými stránkami, řeší vztahy se ženami a hledá si své místo na slunci uvnitř i vně romské komunity. „Vždycky, když mám možnost být spokojený a šťastný, nadělám si nějaké problémy,“ říká Lavička, kterého kamera sleduje po dobu 16 let. Na pozadí událostí jeho osobního a profesního života se postupně skládá obecnější obrázek života Romů v české společnosti. Snahu něco změnit a naději na zlepšení situace postupně střídá rozčarování a rezignace. Smutek i radost nejlépe ilustruje působivá romská hudba, která prostupuje celým filmem.

CSFD  58 %

Vojta Lavička: Nahoru a dolů online

Sledovat Vojta Lavička: Nahoru a dolů online můžeš na Aerovod, DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vojta Lavička: Nahoru a dolů online, zda je ke stažení a zda má Vojta Lavička: Nahoru a dolů dabing nebo titulky.

Aerovod
Aerovod
SD kvalita | od 13. 4. 2020
Půjčení (HD) za 60 Kč Nákup (HD) za 110 Kč
DaFilms
DaFilms
od 20. 11. 2016
Předplatné za 145 Kč

Vojta Lavička: Nahoru a dolů obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Vojta Lavička: Nahoru a dolů, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Vojta Lavička: Nahoru a dolů postavy.

Vojta Lavička: Nahoru a dolů recenze a hodnocení

Tvůj názor na Vojta Lavička: Nahoru a dolů?