FB pixel TP pixel
Killing the Devil
Killing the Devil

Vražda Ing. Čerta

Killing the Devil
Česko | 1970 | Komedie | Romantická komedie | 77 minut

Ona je asi čtyřicetiletá inteligentní a pohledná, ale pohříchu zcela osamělá žena. Život zvládá docela dobře, ale když na ní dolehne "tesknice", touží po přítomnosti muže. Přijde jí proto vhod, když se telefonem ozve vemlouvavým hlasem ing. Bohouš Čert, přítel z mládí, kterého si pamatuje jako mladí...

Ona je asi čtyřicetiletá inteligentní a pohledná, ale pohříchu zcela osamělá žena. Život zvládá docela dobře, ale když na ní dolehne "tesknice", touží po přítomnosti muže. Přijde jí proto vhod, když se telefonem ozve vemlouvavým hlasem ing. Bohouš Čert, přítel z mládí, kterého si pamatuje jako mladíka štíhlého jako panna. Večeři, na kterou ho pozvala, chystá proto s velikou péčí a dá si záležet i na svém vzhledu. Ing. Čert není po letech dávno útlý a jeho zevnějšek je dost zanedbaný. Jeho chování je obhroublé až arogantní, ale je to muž a Ona mu ráda odpouští. Čertovy návštěvy se opakují, a přestože se projevuje jako nevychovaný sobec, žena s ním hovoří s velikou úctou a obdivem. Stále doufá, že se nakonec Čert vyjádří a dojde ke kýžené svatbě.

Hrají: Jiřina Bohdalová, Vladimír Menšík, Ljuba Hermanová, Helena Růžičková, Jana Hana Duffková, Jan Němec

Režie: Ester Krumbachová

IMDb  68 % Kinobox  67 %

Vražda Ing. Čerta online

Sledovat Vražda Ing. Čerta online můžeš na KVIFF TV, Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vražda Ing. Čerta online, zda je ke stažení a zda má Vražda Ing. Čerta dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Starmax
Starmax
od 14. 10. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vražda Ing. Čerta novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Vražda Ing. Čerta, které najdeš na našem webu.

9 nejlepších filmů Jiřiny Bohdalové
9 nejlepších filmů Jiřiny Bohdalové
04.05.2021 10:00:00 | Tipy na film

Jiřina Bohdalová oslavila krásné 90. narozeniny, a to je ideální příležitost nakoukat, nebo si alespoň zopakovat některé z jejích nejlepších filmů. Musíme totiž uznale přiznat, že tato Paní Herečka má na kontě rozhodně víc než 9 povedených kousků.

Vražda Ing. Čerta recenze a hodnocení

Ve filmu Vražda Ing. Čerta hrají Jiřina Bohdalová, Vladimír Menšík, Ljuba Hermanová, Helena Růžičková, Jana Hana Duffková, Jan Němec.

Film Vražda Ing. Čerta režíruje Ester Krumbachová.

Film Vražda Ing. Čerta má 77 minut.

Film Vražda Ing. Čerta můžete vidět na KVIFF TV, Starmax, Voyo.

Film Vražda Ing. Čerta je online na KVIFF TV, Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.