FB pixel TP pixel
The Goya Murders

Vražda podle Goyi

The Goya Murders
Španělsko | 2019 | Krimi filmy | Krimi drama | 96 minut

V bohaté čtvrti Madridu byla spáchána vražda podle námětu jednoho z Goyových obrazů. Brzy dojde k dalším vraždám, které mají společné rysy. Zdá se, že svými vraždami chce vrah reprodukovat s...

V bohaté čtvrti Madridu byla spáchána vražda podle námětu jednoho z Goyových obrazů. Brzy dojde k dalším vraždám, které mají společné rysy. Zdá se, že svými vraždami chce vrah reprodukovat sérii osmdesáti obrazů, kterou jejich autor, významný španělský malíř Francisco de Goya, nazval „Rozmary”. Tajemný vrah si hledá oběti výhradně v přepychové čtvrti, obývané bohatými lidmi, kteří mají vesměs něco společného s uměním. Případ je svěřen drsné policistce Carmen, která nemá co ztratit a má vztek na celý svět.

IMDb  48 %

Vražda podle Goyi online

Sledovat Vražda podle Goyi online můžeš na Stream. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vražda podle Goyi online, zda je ke stažení a zda má Vražda podle Goyi dabing nebo titulky.

Stream
Stream
český dabing | od 27. 12. 2021
Zdarma

Vražda podle Goyi obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Vražda podle Goyi, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Vražda podle Goyi postavy.

Daniel Grao
Daniel Grao
Adrián
Ruth Gabriel
Ruth Gabriel
Community President
Tamar Novas
Tamar Novas
Iván
Óscar Pastor
Óscar Pastor
Santos

Vražda podle Goyi recenze a hodnocení