FB pixel TP pixel
Vražda v hotelu Excelsior
Vražda v hotelu Excelsior

Vražda v hotelu Excelsior

Vražda v hotelu Excelsior
Česko | 1971 | Krimi filmy | Krimi komedie | 89 minut

Vše začíná jednoho večera v luxusním hotelu Excelsior, kde můžete potkat manžele Matoušovy a Janíkovy, Němce Hanse-Joachima Kirchmayera, číšníka Pepiho, pianistu Krofta, tajemného perského diplomata Mohameda Rasul Zade a samozřejmě ředitele hotelu Arneho Hnízda. Ti všichni se totiž vzápětí stanou po...

Vše začíná jednoho večera v luxusním hotelu Excelsior, kde můžete potkat manžele Matoušovy a Janíkovy, Němce Hanse-Joachima Kirchmayera, číšníka Pepiho, pianistu Krofta, tajemného perského diplomata Mohameda Rasul Zade a samozřejmě ředitele hotelu Arneho Hnízda. Ti všichni se totiž vzápětí stanou podezřelými z vraždy, jejíž obětí se stala Dana Matoušová. Vyšetřování se ujímá inspektor Brůžek ze známé "mordparty", a když se případ ukáže komplikovanější než se zdálo, přichází také jeho kolega Bouše a jejich nadřízený, pan vrchní rada Vacátko.

IMDb  74 %

Vražda v hotelu Excelsior online

Sledovat Vražda v hotelu Excelsior online můžeš na České kino, DaFilms, Filmbox+, Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vražda v hotelu Excelsior online, zda je ke stažení a zda má Vražda v hotelu Excelsior dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
SD kvalita | od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
DaFilms
DaFilms
od 23. 4. 2022
Půjčení za 65 Kč
Filmbox+
Filmbox+
české titulky | SD kvalita | od 28. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč
Starmax
Starmax
od 5. 8. 2022
Cena nezjištěna

Vražda v hotelu Excelsior obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Vražda v hotelu Excelsior, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Vražda v hotelu Excelsior postavy.

Vražda v hotelu Excelsior recenze a hodnocení

Tvůj názor na Vražda v hotelu Excelsior?

Ve filmu Vražda v hotelu Excelsior hrají Jaroslav Marvan, Josef Bláha, Josef Vinklář, František Filipovský, Slávka Budínová, Zdeněk Řehoř, Milena Dvorská.

Film Vražda v hotelu Excelsior režíruje Jiří Sequens.

Film Vražda v hotelu Excelsior má 89 minut.

Film Vražda v hotelu Excelsior můžete vidět na České kino, DaFilms, Filmbox+, Starmax, Voyo.

Film Vražda v hotelu Excelsior je online na České kino, DaFilms, Filmbox+, Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.