FB pixel TP pixel
Traceless
Traceless

Vražedný podvod

Traceless
Francie | 2010 | Krimi filmy | Krimi drama | 90 minut

Etienne se má stát hlavou velké industriální skupiny. Je ženatý s krásnou Clemence a v životě mu nic nechybí. Když náhodou potká přítele z dětství, svěří se mu, že si kdysi přisvojil zásluhy za látku, kterou vytvořil chemik jménem Michelet, a ta se stala neprodávanějším produktem firmy. Patrick ho p...

Etienne se má stát hlavou velké industriální skupiny. Je ženatý s krásnou Clemence a v životě mu nic nechybí. Když náhodou potká přítele z dětství, svěří se mu, že si kdysi přisvojil zásluhy za látku, kterou vytvořil chemik jménem Michelet, a ta se stala neprodávanějším produktem firmy. Patrick ho přesvědčí, aby Micheleta navštívil a věc urovnal. Ale návštěva se zvrtne a Patrick Micheleta zabije. Etiennův život se mění v noční můru. Je zatažen do vyšetřování a propadne kouzlu Micheletovy dcery Fleur. Patrick je zatčen a obviněn z vraždy a Etienna vydírá: buď mu Etienne pomůže utéct, nebo ho udá. Etiennovi zbývá poslední možnost.

Hrají: Benoît Magimel, François-Xavier Demaison, Julie Gayet, Léa Seydoux, Jean-Marie Winling, Dominique Labourier, André Wilms

Režie: Grégoire Vigneron

IMDb  64 % Kinobox  62 %

Vražedný podvod online

Sledovat Vražedný podvod online můžeš na Canal Plus, Filmbox+, Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vražedný podvod online, zda je ke stažení a zda má Vražedný podvod dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč
Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 7. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč
Kuki
Kuki
od 14. 9. 2023
Předplatné za 50 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vražedný podvod recenze a hodnocení

Ve filmu Vražedný podvod hrají Benoît Magimel, François-Xavier Demaison, Julie Gayet, Léa Seydoux, Jean-Marie Winling, Dominique Labourier, André Wilms.

Film Vražedný podvod režíruje Grégoire Vigneron.

Film Vražedný podvod má 90 minut.

Film Vražedný podvod můžete vidět na Canal Plus, Filmbox+, Kuki.

Film Vražedný podvod je online na Canal Plus, Filmbox+, Kuki, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.