FB pixel TP pixel
Traceless
Traceless

Vražedný podvod

Traceless
Francie | 2010 | Krimi filmy | Krimi drama | 90 minut

Etienne se má stát hlavou velké industriální skupiny. Je ženatý s krásnou Clemence a v životě mu nic nechybí. Když náhodou potká přítele z dětství, svěří se mu, že si kdysi přisvojil zásluhy za látku, kterou vytvořil chemik jménem Michelet, a ta se stala neprodávanějším produktem firmy. Patrick ho p...

Etienne se má stát hlavou velké industriální skupiny. Je ženatý s krásnou Clemence a v životě mu nic nechybí. Když náhodou potká přítele z dětství, svěří se mu, že si kdysi přisvojil zásluhy za látku, kterou vytvořil chemik jménem Michelet, a ta se stala neprodávanějším produktem firmy. Patrick ho přesvědčí, aby Micheleta navštívil a věc urovnal. Ale návštěva se zvrtne a Patrick Micheleta zabije. Etiennův život se mění v noční můru. Je zatažen do vyšetřování a propadne kouzlu Micheletovy dcery Fleur. Patrick je zatčen a obviněn z vraždy a Etienna vydírá: buď mu Etienne pomůže utéct, nebo ho udá. Etiennovi zbývá poslední možnost.

IMDb  64 % CSFD  60 %

Vražedný podvod online

Sledovat Vražedný podvod online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vražedný podvod online, zda je ke stažení a zda má Vražedný podvod dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 7. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vražedný podvod obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Vražedný podvod, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Vražedný podvod postavy.

Benoît Magimel
Benoît Magimel
Étienne Meunier
François-Xavier Demaison
François-Xavier Demaison
Patrick Chambon
Julie Gayet
Julie Gayet
Clémence Meunier
Léa Seydoux
Léa Seydoux
Fleur
André Wilms
André Wilms
François Michelet

Vražedný podvod recenze a hodnocení

Ve filmu Vražedný podvod hrají Benoît Magimel, François-Xavier Demaison, Julie Gayet, Léa Seydoux, Jean-Marie Winling, Dominique Labourier, André Wilms.

Film Vražedný podvod režíruje Grégoire Vigneron.

Film Vražedný podvod má 90 minut.

Film Vražedný podvod můžete vidět na Filmbox+.

Film Vražedný podvod je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.