FB pixel TP pixel
A Chiara
A Chiara

Všechno nejlepší, Chiaro!

A Chiara
Itálie | 2021 | Drama | Gangsteři | 121 minut

Patnáctiletá Chiara má mnoho přátel, dvě sestry a pozorné milující rodiče. Do jejího spokojeného života nezvratně zasáhne násilný incident a následné zmizení otce. Na povrch tak vyplavou skutečnosti, které otec před Chiarou tajil a před kterými zbytek rodiny zavíral oči. Chiara je postavena před roz...

Patnáctiletá Chiara má mnoho přátel, dvě sestry a pozorné milující rodiče. Do jejího spokojeného života nezvratně zasáhne násilný incident a následné zmizení otce. Na povrch tak vyplavou skutečnosti, které otec před Chiarou tajil a před kterými zbytek rodiny zavíral oči. Chiara je postavena před rozhodnutí, jakým směrem se bude dál ubírat její život. Snímek režiséra Jonase Carpignana, který zazářil v sekci Directors' Fortnight na festivalu v Cannes, empaticky vypráví příběh dívky, která byla okolnostmi nucena rychle dospět. To vše v prostředí fotogenické Kalábrie, ve které jsou zločin a násilí běžnou součástí života.

Hrají: Swamy Rotolo, Claudio Rotolo, Grecia Rotolo, Carmela Fumo, Giorgia Rotolo, Antonio Rotolo, Vincenzo Rotolo, Antonina Fumo, Giusy D'Uscio, Patrizia Amato, Concetta Grillo

Režie: Jonas Carpignano

IMDb  68 % Kinobox  68 %

Všechno nejlepší, Chiaro! online

Sledovat Všechno nejlepší, Chiaro! online můžeš na KVIFF TV, Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Všechno nejlepší, Chiaro! online, zda je ke stažení a zda má Všechno nejlepší, Chiaro! dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 15. 8. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 22. 4. 2024
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Všechno nejlepší, Chiaro! recenze a hodnocení

Tvůj názor na Všechno nejlepší, Chiaro!?

Ve filmu Všechno nejlepší, Chiaro! hrají Swamy Rotolo, Claudio Rotolo, Grecia Rotolo, Carmela Fumo, Giorgia Rotolo, Antonio Rotolo, Vincenzo Rotolo, Antonina Fumo, Giusy D'Uscio, Patrizia Amato, Concetta Grillo.

Film Všechno nejlepší, Chiaro! režíruje Jonas Carpignano.

Film Všechno nejlepší, Chiaro! má 121 minut.

Film Všechno nejlepší, Chiaro! můžete vidět na KVIFF TV, Prima Plus.

Film Všechno nejlepší, Chiaro! je online na KVIFF TV, Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.