FB pixel TP pixel
Against All Odds

Všemu navzdory

Against All Odds
USA | 1984 | Drama | Vztahy | 128 minut

Terry Brogan byl hvězdou profesionálního mužstva amerického fotbalu, ale pak, těsně po zahájení nové sezóny, o své místo ze dne na den přišel. Pokusy zjistit proč končí neúspěšně. Terry si ale nedovede představit, že by dělal něco jiného. Rozhodne se jít přímo za majitelkou klubu paní Wylerovou, ale...

Terry Brogan byl hvězdou profesionálního mužstva amerického fotbalu, ale pak, těsně po zahájení nové sezóny, o své místo ze dne na den přišel. Pokusy zjistit proč končí neúspěšně. Terry si ale nedovede představit, že by dělal něco jiného. Rozhodne se jít přímo za majitelkou klubu paní Wylerovou, ale podaří se mu s ní sejít teprve poté, co kvůli finančním obtížím přijme nabídku svého známého, majitele nočního klubu Jakea Wise, aby za odměnu našel jeho milenku Jessicu, dceru paní Wylerové, která se skrývá někde v Mexiku. Také ona chce dceru najít a navíc Terrymu nabídne bohatou odměnu, pokud bude její dceru, až ji najde, držet daleko od Jakea. Přestože netuší, co se za vším vlastně skrývá, Terri odmítne a vydá se do Cozumelu, kde začne pátrat...

Hrají: Jeff Bridges, Rachel Ward, James Woods, Alex Karras, Jane Greer, Richard Widmark, Dorian Harewood

Režie: Taylor Hackford

IMDb  59 % Kinobox  58 %

Všemu navzdory online

Sledovat Všemu navzdory online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Všemu navzdory online, zda je ke stažení a zda má Všemu navzdory dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Všemu navzdory novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Všemu navzdory, které najdeš na našem webu.

17 filmů, které jsou od 1. května nově dostupné na Netflixu
17 filmů, které jsou od 1. května nově dostupné na Netflixu
03.05.2020 14:00:00 | Tipy na film

Jak bývá u Netflixu pravidlem, s novým měsícem přichází na populární streamovací službu nové filmy. Respektive "nové" filmy, neboť Netflix doplňuje zásadně svůj katalog licencovanými snímky z různých žánrů. Často si tak můžete dokoukat něčí filmografii, anebo nakoukat filmovou klasiku.

Všemu navzdory recenze a hodnocení

Ve filmu Všemu navzdory hrají Jeff Bridges, Rachel Ward, James Woods, Alex Karras, Jane Greer, Richard Widmark, Dorian Harewood.

Film Všemu navzdory režíruje Taylor Hackford.

Film Všemu navzdory má 128 minut.

Film Všemu navzdory můžete vidět na iTunes.

Film Všemu navzdory je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.