FB pixel TP pixel
Declaration of War
Declaration of War

Vyhlášení války

Declaration of War
Francie | 2011 | Drama | Rodinné vztahy | 100 minut

Snímek je inspirován skutečným příběhem, který se stal režisérovi. Jde o příběh mladičké lásky Romea a Julie, jejichž bezstarostné štěstí je náhle konfrontováno s nečekaným a brutálním chaosem. Nemoc jejich syna Adama je vystaví opravdové zkoušce dospělosti - ale i přes četná traumata jim jejich trá...

Snímek je inspirován skutečným příběhem, který se stal režisérovi. Jde o příběh mladičké lásky Romea a Julie, jejichž bezstarostné štěstí je náhle konfrontováno s nečekaným a brutálním chaosem. Nemoc jejich syna Adama je vystaví opravdové zkoušce dospělosti - ale i přes četná traumata jim jejich trápení nakonec dopomůže k nalezení nového štěstí. Odhalí jim, kým si navzájem doopravdy jsou - a ukáže jim jejich sílu a kuráž. "Svět je obrovský a plný nebezpečí" - a jedině tváří v tvář nebezpečí se pozná, kým doopravdy jsme.

IMDb  70 % CSFD  67 %

Vyhlášení války online

Sledovat Vyhlášení války online můžeš na Filmbox+, Kuki, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vyhlášení války online, zda je ke stažení a zda má Vyhlášení války dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 27. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč
Kuki
Kuki
od 16. 6. 2022
Předplatné za 50 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 4. 9. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vyhlášení války obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Vyhlášení války, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Vyhlášení války postavy.

Gabriel Elkaïm
Gabriel Elkaïm
Adam Benaim a 8 ans
Brigitte Sy
Brigitte Sy
Claudia Benaim
César Desseix
César Desseix
Adam Benaim a 18 mois
Béatrice de Staël
Béatrice de Staël
Ghislaine Prat
Michèle Moretti
Michèle Moretti
Genevieve

Vyhlášení války recenze a hodnocení

Ve filmu Vyhlášení války hrají Valérie Donzelli, Jérémie Elkaim, Gabriel Elkaim, Brigitte Sy, César Desseix, Elina Löwensohn, Philippe Laudenbach.

Film Vyhlášení války režíruje Valérie Donzelli.

Film Vyhlášení války má 100 minut.

Film Vyhlášení války můžete vidět na Filmbox+, Kuki, Vodafone TV.

Film Vyhlášení války je online na Filmbox+, Kuki, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.