FB pixel TP pixel
High Heels
High Heels

Vysoké podpatky

High Heels
Španělsko | 1991 | Komedie | Romantická komedie | 112 minut

Mezi slavnou zpěvačkou Becky del Páramo a její dcerou Rebeccou panuje dlouholeté napětí. Rebecca trpí matčinou popularitou a k její nejistotě a méněcennosti přispívá i to, že populární a zaneprázdněná matka se o ni starala a zajímala jen sporadicky. Když se Becky po 15 letech vrací do vlasti, její d...

Mezi slavnou zpěvačkou Becky del Páramo a její dcerou Rebeccou panuje dlouholeté napětí. Rebecca trpí matčinou popularitou a k její nejistotě a méněcennosti přispívá i to, že populární a zaneprázdněná matka se o ni starala a zajímala jen sporadicky. Když se Becky po 15 letech vrací do vlasti, její dospělá dcera je odhodlána se s problematickým vztahem vypořádat. Mezi ženami však záhy propukne nový konflikt kvůli Manuelovi – bývalému milenci matky a současnému manželovi dcery. Propletené rodinné vztahy brzy fatálně naruší vražda…

Hrají: Victoria Abril, Marisa Paredes, Miguel Bosé, Anna Lizaran, Cristina Marcos, Mayrata O'Wisiedo, Féodor Atkine

Režie: Pedro Almodóvar

IMDb  70 % Kinobox  69 %

Vysoké podpatky online

Sledovat Vysoké podpatky online můžeš na iTunes, Starmax, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vysoké podpatky online, zda je ke stažení a zda má Vysoké podpatky dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 1. 1. 2019
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 199 Kč nebo 179 Kč (HD)
Starmax
Starmax
od 5. 11. 2021
Předplatné za 99 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 22. 2. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vysoké podpatky recenze a hodnocení

Ve filmu Vysoké podpatky hrají Victoria Abril, Marisa Paredes, Miguel Bosé, Anna Lizaran, Cristina Marcos, Mayrata O'Wisiedo, Féodor Atkine.

Film Vysoké podpatky režíruje Pedro Almodóvar.

Film Vysoké podpatky má 112 minut.

Film Vysoké podpatky můžete vidět na iTunes, Starmax, Vodafone TV.

Film Vysoké podpatky je online na iTunes, Starmax, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.