FB pixel TP pixel
Výstraha
Výstraha

Výstraha

Výstraha
Československo | 1954 | Drama | Komunismus

V posledních dnech války bombardují americká letadla závod na výrobu synthetického benzinu v Sudetech. Naši pracující stojí potom před obrovským úkolem vybudovat na místo trosek nový závod a zahájit výrobu. Jejich úsilí skutečně přináší ovoce. Po nesmírných obětech se Stalinovy závody rozjíždějí nap...

V posledních dnech války bombardují americká letadla závod na výrobu synthetického benzinu v Sudetech. Naši pracující stojí potom před obrovským úkolem vybudovat na místo trosek nový závod a zahájit výrobu. Jejich úsilí skutečně přináší ovoce. Po nesmírných obětech se Stalinovy závody rozjíždějí naplno, což ovšem neradi vidí konkurenti v zahraničí a snaží se pomocí reakce v našich zemích likvidovat výrobu umělého benzinu. K dosažení svého cíle používají sabotáží, parlamentních komisí i demagogického přesvědčování veřejnosti. Únor znamená však konec jejích nekalých rejdů.

IMDb  19 % CSFD  21 %

Výstraha online

Sledovat Výstraha online můžeš na Česká filmová klasika. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Výstraha online, zda je ke stažení a zda má Výstraha dabing nebo titulky.

Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
od 14. 3. 2021
Zdarma

Výstraha obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Výstraha, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Výstraha postavy.

Výstraha recenze a hodnocení

Ve filmu Výstraha hrají Jiří Dohnal, Josef Mixa, Vladimír Petruška, Zdeněk Kryzánek, Vladimír Šmeral, Oldřich Lukeš, Marie Vášová.

Film Výstraha režíruje Miroslav Cikán.

Film Výstraha můžete vidět na Česká filmová klasika.

Film Výstraha je online na Česká filmová klasika, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.