FB pixel TP pixel
Air Warriors
Air Warriors

Vzdušní válečníci

Air Warriors
USA | 2014 | Dokumentární seriály | Letadla | 45 minut | 8 řad(a) | 33 epizod

Od prvního motorového letu člověka v roce 1903 se lidé snažili dobýt nebe a vyvíjeli a vyráběli obrovskou škálu leteckých válečných strojů. Tato série nabízí podrobný vhled do zrození a existence tří nejvlivnějších, a někdy i kontroverzních, letadel moderní doby. F-15 Eagle se narodil v době studené...

Od prvního motorového letu člověka v roce 1903 se lidé snažili dobýt nebe a vyvíjeli a vyráběli obrovskou škálu leteckých válečných strojů. Tato série nabízí podrobný vhled do zrození a existence tří nejvlivnějších, a někdy i kontroverzních, letadel moderní doby. F-15 Eagle se narodil v době studené války a je nesporným králem okřídlených bojovníků USA. Hlavní bitevní vrtulník Apache, také z USA, má u nepřátel přezdívku Černá smrt, protože strašidelný stín pokrývá bitevní pole po více než dvě desetiletí. Částečně letadlo, zčásti vrtulník - V-22 Osprey je jedinečný, a po více než desetiletí politické nestability a mediální kontroly konečně povstává z popela. Zjistíme, jaké napínavé příběhy skrývají tito revoluční vzdušní válečníci.

IMDb  76 % Kinobox  74 %

Vzdušní válečníci online

Sledovat Vzdušní válečníci online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vzdušní válečníci online, zda je ke stažení a zda má Vzdušní válečníci dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 28. 2. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vzdušní válečníci recenze a hodnocení

V seriálu Vzdušní válečníci hrají .

Seriál Vzdušní válečníci můžete vidět na Prima Plus.

Seriál Vzdušní válečníci je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.