FB pixel TP pixel
Gone but Not Forgotten
Gone but Not Forgotten

Vzpomínáme

Gone but Not Forgotten
USA | 2005 | 172 minut

Obhájkyně Betsy Tannenbaum se dostala k případu nového klienta Martina Dariuse, bohatého oregonského realitního makléře vydíraného soukromým očkem Samem Oberhurstem. Soukromý detektiv ví, že poslední Martinova známost na jednu noc záhadně zmizela. Zbyla po ní jedna černá růže a nápis : 'Gone but...

Obhájkyně Betsy Tannenbaum se dostala k případu nového klienta Martina Dariuse, bohatého oregonského realitního makléře vydíraného soukromým očkem Samem Oberhurstem. Soukromý detektiv ví, že poslední Martinova známost na jednu noc záhadně zmizela. Zbyla po ní jedna černá růže a nápis : 'Gone but not forgotten'. Tohle zmizení a nepochopitelný vzkaz jsou podobné sériím nevyřešených vražd, které se staly před lety v New Yorku. A Sam je přesvědčen, že čelí muži, který je za to zodpovědný. Martin tvrdí, že byl falešně obviněn. A Betsy si klade otázku kým? A pokud je to pravda, proč zaplatil Samovi úplatek? A ještě podivnější je to, že Martinova vlastní žena přichází se zarážejícími důkazy, které zpochybňují nevinnost jejího manžela. Když zmizí i Sam, a čtyři zmrzačená těla se objeví v provizorním hrobě na jedné z Martinových staveb, najme si Betsy vyšetřovatele Reggieho Stewarta, aby objasnil minulost jejího klienta. Číhá tu ambiciózní mstivá vyšetřovatelka Nancy Gordon se skandální historkou a snůškou lží, která má svoji vlastní děsivou teorii o neobjasněných vraždách, reportérka Nora Sloan, jejíž posedlé vyšetřování poškodí Betsyn osobní život jako noční můra a Martinova vlastní široká síť tajemství držící pravdu o zločinu až do poslední chvíle, kdy se vyšetřování změní v hru na kočku a myš, pokrytectví a odplatu, šílenství a vraždu."

IMDb  60 % CSFD  79 %

Vzpomínáme online

Sledovat Vzpomínáme online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vzpomínáme online, zda je ke stažení a zda má Vzpomínáme dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 5. 2022
Půjčení za 79 Kč Nákup za 99 Kč

Vzpomínáme obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Vzpomínáme, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Vzpomínáme postavy.

Brooke Shields
Brooke Shields
Betsy Tannenbaum
Scott Glenn
Scott Glenn
Martin Darius
Marilu Henner
Marilu Henner
Nancy Gordon
William Atherton
William Atherton
Sen. Ray Colby

Vzpomínáme recenze a hodnocení