FB pixel TP pixel
Revolution in Toyland
Revolution in Toyland

Vzpoura hraček

Revolution in Toyland
Česko | 1946 | Animované filmy | Satira | 14 minut

Český krátký loutkový film, do něhož je úspěšně včleněna část hraná herci. Do hračkářovy dílny vtrhne gestapák a chce zatknout majitele. Ten nečeká a uprchne. Hračky se proti nevítanému hostu, který je ze zlosti nad neúspěchem surově ničí, vzbouří a vyhlásí mu boj. Jejich společnému postupu a vynal...

Český krátký loutkový film, do něhož je úspěšně včleněna část hraná herci. Do hračkářovy dílny vtrhne gestapák a chce zatknout majitele. Ten nečeká a uprchne. Hračky se proti nevítanému hostu, který je ze zlosti nad neúspěchem surově ničí, vzbouří a vyhlásí mu boj. Jejich společnému postupu a vynalézavosti, která je lepší zbraní než gestapákův revolver, se podaří přimět tupého nacistického surovce k útěku. Vedle vtipného groteskního děje přináší tento loutkový film zlínské výrobní skupiny i dobrou tendenci, jejíž vyjádření na konkrétním ději je srozumitelné i pro nejmenší diváky.

IMDb  75 % CSFD  86 %

Vzpoura hraček online

Sledovat Vzpoura hraček online můžeš na Česká filmová klasika. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vzpoura hraček online, zda je ke stažení a zda má Vzpoura hraček dabing nebo titulky.

Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
od 31. 3. 2020
Zdarma

Vzpoura hraček obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Vzpoura hraček, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Vzpoura hraček postavy.

Vzpoura hraček novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Vzpoura hraček, které najdeš na našem webu.

Nové Jumanji a dalších 14 novinek, které musíte vidět o Velikonocích
Nové Jumanji a dalších 14 novinek, které musíte vidět o Velikonocích
10.04.2020 14:30:00 | Tipy na film

Velikonoce jsou tady a s nimi i prodloužený víkend. Někteří ho sice stráví promořováním v Hornbachu, ti moudřejší však i nadále zůstanou v pohodlí domova a dopřejí si velikonoční nadílku od streamovacích služeb. A malá rozhodně není a ani po ní - na rozdíl od vykoledované čokolády - nepřiberete na váze.

Vzpoura hraček recenze a hodnocení