FB pixel TP pixel
The Caine Mutiny

Vzpoura na lodi Caine

The Caine Mutiny
USA | 1954 | Drama | 124 minut

Čerstvý podporučík amerického námořnictva Willie Keith (R. Francis) nastoupí během války do služby na lodi Caine. Jeho první dojmy jsou veskrze špatné: toužil získat místo na letadlové lodi nebo bitevním křižníku, a místo toho skončil na oprýskané minolovce, jejíž posádka si na disciplínu vůbec nepo...

Čerstvý podporučík amerického námořnictva Willie Keith (R. Francis) nastoupí během války do služby na lodi Caine. Jeho první dojmy jsou veskrze špatné: toužil získat místo na letadlové lodi nebo bitevním křižníku, a místo toho skončil na oprýskané minolovce, jejíž posádka si na disciplínu vůbec nepotrpí. Proto je Keith rád, když flegmatického kapitána DeVriesse vystřídá nový velitel plavidla, vojácký kapitán Queeg (H. Bogart). Důstojníci i řadoví členové posádky však brzy poznají odvrácenou stranu Queegova velení. Kapitán je takřka posedlý maličkostmi. Je schopen zabývat se donekonečna košilemi námořníků, zatímco při cvičení dělá jednu chybu za druhou. V ostrém boji se pak projeví jako zbabělec. Když přijde tajfun a lodi hrozí potopení, ujme se velení výkonný důstojník Steve Maryk (V. Johnson). Willie ho v tom podpoří. Jenže tím se dopouštějí vzpoury...

Hrají: José Ferrer, Van Johnson, Robert Francis, Tom Tully, E.G. Marshall, Arthur Franz, Lee Marvin

Režie: Edward Dmytryk

IMDb  79 % Kinobox  73 %

Vzpoura na lodi Caine online

Sledovat Vzpoura na lodi Caine online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vzpoura na lodi Caine online, zda je ke stažení a zda má Vzpoura na lodi Caine dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vzpoura na lodi Caine recenze a hodnocení

Ve filmu Vzpoura na lodi Caine hrají José Ferrer, Van Johnson, Robert Francis, Tom Tully, E.G. Marshall, Arthur Franz, Lee Marvin.

Film Vzpoura na lodi Caine režíruje Edward Dmytryk.

Film Vzpoura na lodi Caine má 124 minut.

Film Vzpoura na lodi Caine můžete vidět na iTunes.

Film Vzpoura na lodi Caine je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.