FB pixel TP pixel
Maximum Overdrive
Maximum Overdrive

Vzpoura strojů

Maximum Overdrive
USA | 1986 | Sci-fi filmy | Roboti | 97 minut

Na celém světě se díky mimozemským vlivům zblázní veškeré stroje a jejich jediným cílem se stáva zahubit své stvořitele - lidi. Hodně nesourodá skupina lidí je uvězněna v jedné dálniční benzince. Tu obléha několik kamionů kroužících stále kolem dokola. Nutně potřebují dotankovat, aby mohli napadat d...

Na celém světě se díky mimozemským vlivům zblázní veškeré stroje a jejich jediným cílem se stáva zahubit své stvořitele - lidi. Hodně nesourodá skupina lidí je uvězněna v jedné dálniční benzince. Tu obléha několik kamionů kroužících stále kolem dokola. Nutně potřebují dotankovat, aby mohli napadat další lidi. Neustále přitom přijíždějí nové stroje a snaží se za jakoukoliv cenu přimět osádku benzínky k poslušnosti. Situace se stává kritickou... Tentokrát se námětu podle knihy Stephena Kinga zhostil sám spisovatel a pojal ji jako nefalšovanou béčkovou záležitost.

IMDb  54 %
Voyo
Sci-fi filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Vzpoura strojů online

Vzpoura strojů online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Vzpoura strojů obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Vzpoura strojů, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Vzpoura strojů postavy.

Vzpoura strojů recenze a hodnocení

Ve filmu Vzpoura strojů hrají Emilio Estevez, Pat Hingle, Laura Harrington, Yeardley Smith, John Short, Frankie Faison, Ellen McElduff.

Film Vzpoura strojů režíruje Stephen King.

Film Vzpoura strojů má 97 minut.

Film Vzpoura strojů není zatím nikde online.

Film Vzpoura strojů není zatím kde sledovat.