FB pixel TP pixel

Wall Street 2: Peníze nikdy nespí

Wall Street: Money Never Sleeps
USA | 2010 | Drama | Podnikání | 133 minut

Gordon Gekko (Michael Douglas), bývalý finanční žralok, kterého pojistné podvody a praní špinavých peněz dostaly před 23 lety za mříže, stojí před branami věznice jako změněný a možná i lepš...

Gordon Gekko (Michael Douglas), bývalý finanční žralok, kterého pojistné podvody a praní špinavých peněz dostaly před 23 lety za mříže, stojí před branami věznice jako změněný a možná i lepší člověk. Jeho vyhlídky nejsou nijak růžové, skrz prsty se na něj dívají nejen jeho bývalí kolegové, ale i dcera Winnie (Carey Mulligan), která s ním záměrně zpřetrhala všechny vazby. Jistým mostem k dceři by se mohl stát její snoubenec Jacob (Shia LaBeouf), který nápadně připomíná postavu Charlieho Sheena z prvního dílu. Také je to mladý finanční dravec připravený chytit šanci za pačesy a už ji nepustit. Vydělává pohádkové peníze ve společnosti svého mentora Louise Zabela (Frank Langella), jenže série falešných obvinění firmy z obrovských dluhů vedou k hlubokému propadu jejích akcií. Na dno tak padne i Jacob, který se vypraví na přednášku svého potenciálního tchána, v níž napravený hříšník předjímá příchod světové finanční krize.

IMDb  63 % CSFD  66 %

Wall Street 2: Peníze nikdy nespí recenze a hodnocení

Wall Street 2: Peníze nikdy nespí
Wall Street 2: Peníze nikdy nespí
Filmové série

Titul Wall Street 2: Peníze nikdy nespí je součástí série Wall Street

Kinomaniak
Kinomaniak
Filmové tržby

Film Wall Street 2: Peníze nikdy nespí vidělo v českých kinech 52 047 diváků, kteří nechali v pokladnách kin celkem 7 053 114 Kč.

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
24.10.2010 20:16:00

Moc ukecane, moc moralizujici, moc laskave. Malo Michaela Douglase.

 60 %

Tvůj názor na Wall Street 2: Peníze nikdy nespí?