FB pixel TP pixel
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit

Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka

Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit
Velká Británie | 2005 | Wallace & Gromit | Animované filmy | Pro starší děti | 85 minut

Roztržitý vynálezce Wallace a jeho věrný psí společník Gromit - úžasná dvojka z Oskarem oceněných plastelínových kraťasů tvůrce Slepičího úletu Nicka Parka - poprvé vstupuje na filmové plátno v celovečerní dobrodružné komedii. V městečku zuří zeleninová horečka, blíží se totiž každoroční Obří zeleni...

Roztržitý vynálezce Wallace a jeho věrný psí společník Gromit - úžasná dvojka z Oskarem oceněných plastelínových kraťasů tvůrce Slepičího úletu Nicka Parka - poprvé vstupuje na filmové plátno v celovečerní dobrodružné komedii. V městečku zuří zeleninová horečka, blíží se totiž každoroční Obří zeleninová soutěž. Každý se chce nejen zúčastnit, ale především vyhrát, proto všichni hojně využívají služeb Wallace a Gromita, kteří vlastní vynález na účinné hubení všech myslitelných škůdců. Když městské zahrádky, skrývající zeleninové poklady, začne po nocích bezohledně plundrovat záhadná zeleninožravá příšera, požádá pořadatelka soutěže, Lady Tottingtonová, Wallace s Gromitem, aby jejich výstavní mrkve a květáky zachránili.

IMDb  75 %

Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka online

Sledovat Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka online, zda je ke stažení a zda má Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 25. 9. 2021
Cena nezjištěna

Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka postavy.

Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka, které najdeš na našem webu.

Poslední šance! 47 filmových megahitů na konci března zmizí z Netflixu
Poslední šance! 47 filmových megahitů na konci března zmizí z Netflixu
28.03.2021 16:00:00 | Tipy na film

Netflix na konci března odstraní ze svého katalogu pěknou řádku filmů. A tentokrát se nejedná o žádnou druhořadou výplň. Licence totiž končí opravdu velkým titulům, které na Netflixu budou chybět. Minimálně do chvíle, než se streamer rozhodne licence prodloužit.

Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka zajímavosti

Tržby v českých kinech
5 601 296 Kč
Návštěvnost v českých kinech
60 135 diváků
Počet Oscarů
1 vítězství, 1 nominací

Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka recenze a hodnocení

Tvůj názor na Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka?

Ve filmu Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka hrají Peter Sallis, Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Nicholas Smith, Liz Smith, John Thomson, Vincent Ebrahim.

Film Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka režíruje Steve Box, Nick Park.

Film Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka má 85 minut.

Film Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka vidělo v českých kinech 60 135 diváků.

Film Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka můžete vidět na iTunes.

Film Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.