FB pixel TP pixel
Warrior

Warrior

Warrior
USA | 2011 | Drama | Boxování | 140 minut

Brendan je učitelem fyziky na střední škole, má ženu a dítě, ale také velké dluhy a hrozí mu, že přijde o dům. Dříve býval zápasníkem, a tak se rozhodne přihlásit do soutěže a bojovat o hlavní výhru 5 milionů dolarů. Domů se však vrací válečný veterán, jeho mladší bratr Tommy, který potkává svého ot...

Brendan je učitelem fyziky na střední škole, má ženu a dítě, ale také velké dluhy a hrozí mu, že přijde o dům. Dříve býval zápasníkem, a tak se rozhodne přihlásit do soutěže a bojovat o hlavní výhru 5 milionů dolarů. Domů se však vrací válečný veterán, jeho mladší bratr Tommy, který potkává svého otce, bývalého vynikajícího trenéra, teď už spíše alkoholickou trosku, kterého přemluví, aby ho trénoval na stejný zápas. Strhující příběh dvou bratrů, kteří stanou proti sobě v kleci o pohádkové bohatství a možná najdou i něco víc, než jen peníze, je natočen podle skutečné události.

Hrají: Tom Hardy, Jennifer Morrison, Joel Edgerton, Frank Grillo, Kevin Dunn, Maximiliano Hernández, Bryan Callen

Režie: Gavin O'Connor

IMDb  81 % Kinobox  84 %

Warrior online

Sledovat Warrior online můžeš na Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Warrior online, zda je ke stažení a zda má Warrior dabing nebo titulky.

Vodafone TV
Vodafone TV
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 28. 10. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Warrior recenze a hodnocení

Cival
Cival Moviezone

Oba jsou v krizi. Oba umí zápasit. A oba chtějí pět mega z turnaje Sparta, na kterém se potkají nejdrsnější zápasníci planety. Kdo ze dvou frustrovaných bratrů ......   Celá recenze

 10 %

Ve filmu Warrior hrají Tom Hardy, Jennifer Morrison, Joel Edgerton, Frank Grillo, Kevin Dunn, Maximiliano Hernández, Bryan Callen.

Film Warrior režíruje Gavin O'Connor.

Film Warrior má 140 minut.

Film Warrior můžete vidět na Vodafone TV.

Film Warrior je online na Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.