FB pixel TP pixel
Wasabi

Wasabi

Wasabi
Francie | 2001 | Akční filmy | Akční komedie | 94 minut

Hubert (Jean Reno) je polda se zlatým srdcem a s ocelovými pěstmi. Právě svou spravedlivou pěstí jedné noci inzultuje v nightclubu nevychovaného výrostka. Vše by bylo celkem v pořádku, kdyby se nejednalo o synáčka Hubertova nejvyššího šéfa. Celá věc se musí zamést pod stůl a Hubertovi je doporučena ...

Hubert (Jean Reno) je polda se zlatým srdcem a s ocelovými pěstmi. Právě svou spravedlivou pěstí jedné noci inzultuje v nightclubu nevychovaného výrostka. Vše by bylo celkem v pořádku, kdyby se nejednalo o synáčka Hubertova nejvyššího šéfa. Celá věc se musí zamést pod stůl a Hubertovi je doporučena delší dovolená. Tu si užíval naposledy když potkal svou životní lásku, Japonku Miko, která ho před 20 lety záhadně opustila. Hubert by chtěl začít vnímat svět kolem sebe konečně jako člověk a ne jenom jako policajt. Jednoho dne zazvoní telefon až z dalekého Japonska. Právní zástupce ho informuje, že Miko před několika dny zemřela. Ještě před tím, než navěky odešla sepsala závěť. V ní mu odkazuje její největší majetek. Je to něco velmi speciálního. Je to více než dědictví, více než dar a taky více než obrovský problém. Mohla by to být skutečná časovaná bomba!!!"

IMDb  66 % CSFD  68 %

Wasabi online

Sledovat Wasabi online můžeš na Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Wasabi online, zda je ke stažení a zda má Wasabi dabing nebo titulky.

Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 31. 8. 2022
Předplatné za 99 Kč

Wasabi obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Wasabi, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Wasabi postavy.

Wasabi novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Wasabi, které najdeš na našem webu.

Wasabi recenze a hodnocení

Ve filmu Wasabi hrají Jean Reno, Ryoko Hirosue, Michel Muller, Carole Bouquet, Yoshi Oida, Christian Sinniger, Alexandre Brik.

Film Wasabi režíruje Gérard Krawczyk.

Film Wasabi má 94 minut.

Film Wasabi měl rozpočet 18 $.

Film Wasabi můžete vidět na Vodafone TV.

Film Wasabi je online na Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.