FB pixel TP pixel
Western
Western

Western

Western
Německo | 2017 | Drama | Společnost | 121 minut

Meinhard je samotářský dělník, který život pozoruje s nečitelným úsměvem zpovzdálí. Nikde se necítí doma, nečiní mu tedy velký problém přijmout šichtu v zapadlém koutě Bulharska, kde má německá parta v těžkých podmínkách vybudovat vodní elektrárnu. Odlehlá divočina, jazyková bariéra a cizinci, kteří...

Meinhard je samotářský dělník, který život pozoruje s nečitelným úsměvem zpovzdálí. Nikde se necítí doma, nečiní mu tedy velký problém přijmout šichtu v zapadlém koutě Bulharska, kde má německá parta v těžkých podmínkách vybudovat vodní elektrárnu. Odlehlá divočina, jazyková bariéra a cizinci, kteří o něm nic nevědí, umožní Meinhardovi vyprávět o sobě jiný příběh a vystupovat jako hrdina a ochránce slabých. V místě, kde si lidé lépe rozumějí beze slov, pocítí naléhavou touhu někam patřit. I za cenu toho, že si znepřátelí krajany, kteří na domorodce hledí svrchu a nijak se nenamáhají udržovat dobré vztahy.

IMDb  70 % CSFD  72 %

Western online

Sledovat Western online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Western online, zda je ke stažení a zda má Western dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 12. 11. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Western obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Western, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Western postavy.

Western novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Western, které najdeš na našem webu.

10 nejlepších filmů z Karlových Varů, které si můžete pustit doma
10 nejlepších filmů z Karlových Varů, které si můžete pustit doma
19.08.2021 7:00:00 | Tipy na film

Karlovarský festival je po dvou letech zpět. Pokud si ale nemůžete užít ranní fronty a filmové vyčerpání na místě, můžete si alespoň pustit to nejlepší z předchozích ročníků v pohodlí domova.

Western recenze a hodnocení

Ve filmu Western hrají Meinhard Neumann, Reinhardt Wetrek, Syuleyman Alilov Letifo, Veneta Frangipova, Viara Borisova, Detlef Schaich, Waldemar Zang.

Film Western režíruje Valeska Grisebach.

Film Western má 121 minut.

Film Western můžete vidět na Edison.

Film Western je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.