FB pixel TP pixel
Westwood: Punk, Icon, Activist
Westwood: Punk, Icon, Activist

Westwood: Punk, Icon, Activist

Westwood: Punk, Icon, Activist
Velká Británie | 2018 | Dokumenty | Móda | 78 minut

Od doby, kdy společně se svým bývalým partnerem a manažerem skupiny Sex Pistols Malcolmem McLarenem stála u zrodu punkového hnutí, redefinuje Vivienne Westwoodová už 40 let britskou módu a stojí za celou řadou těch nejvýraznějších modelů naší doby. Film mísí archivní záběry, překrásně rekonstruované...

Od doby, kdy společně se svým bývalým partnerem a manažerem skupiny Sex Pistols Malcolmem McLarenem stála u zrodu punkového hnutí, redefinuje Vivienne Westwoodová už 40 let britskou módu a stojí za celou řadou těch nejvýraznějších modelů naší doby. Film mísí archivní záběry, překrásně rekonstruované sekvence a všeodhalující rozhovory s fascinující sítí spolupracovníků Vivenne Westwoodové. Provede nás tak jejím životem od doby, kdy vyrůstala v poválečném Derbyshiru, až na přehlídková mola v Paříži a Miláně. Tato důvěrná a pronikavá pocta jedné z největších ikon naší doby sleduje Westwoodovou a boj o záchranu integrity její značky, jejích zásad a jejího odkazu v byznysu poháněném konzumem, ziskem a globální expanzí.

IMDb  59 % CSFD  69 %

Westwood: Punk, Icon, Activist online

Sledovat Westwood: Punk, Icon, Activist online můžeš na DaFilms, KVIFF TV, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Westwood: Punk, Icon, Activist online, zda je ke stažení a zda má Westwood: Punk, Icon, Activist dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 15. 12. 2020
Předplatné za 145 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
původní znění | české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Starmax
Starmax
od 27. 7. 2022
Cena nezjištěna

Westwood: Punk, Icon, Activist obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Westwood: Punk, Icon, Activist, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Westwood: Punk, Icon, Activist postavy.

Westwood: Punk, Icon, Activist zajímavosti

Tržby v českých kinech
84 059 Kč
Návštěvnost v českých kinech
878 diváků

Westwood: Punk, Icon, Activist recenze a hodnocení

Dagmar Šimková
Dagmar Šimková TotalFilm
24.03.2019

Provokativní, osobitá a respektovaná Vivienne žije naplno. Její muž o ní říká, že někdy je až hloupě upřímná. Pro mě osobně je tahle žena i díky tomuto dobře zpracovanému dokumentu nekonečnou inspirací....   Celá recenze

 82 %

Tvůj názor na Westwood: Punk, Icon, Activist?

Ve filmu Westwood: Punk, Icon, Activist hrají Vivienne Westwood, Kate Moss, André Leon Talley, Naomi Campbell, Pamela Anderson, Christina Hendricks, Bella Freud.

Film Westwood: Punk, Icon, Activist režíruje Lorna Tucker.

Film Westwood: Punk, Icon, Activist má 78 minut.

Film Westwood: Punk, Icon, Activist vidělo v českých kinech 878 diváků.

Film Westwood: Punk, Icon, Activist můžete vidět na DaFilms, KVIFF TV, Starmax.

Film Westwood: Punk, Icon, Activist je online na DaFilms, KVIFF TV, Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.