FB pixel TP pixel
Where the Condors Fly
Where the Condors Fly

Where the Condors Fly

Where the Condors Fly
Švýcarsko | 2012

Chilský režisér Carlos Klein doprovází ruského filmaře Viktora Kosakovského při natáčení jeho nejnovějšího filmu. V Patagonii, u Bajkalského jezera či v Šanghaji zkoumá Viktor Kosakovskij jedinečné vztahy mezi místy a lidmi na protilehlých koncích světa. Carlos Klein dokumentuje vznik tohoto ambició...

Chilský režisér Carlos Klein doprovází ruského filmaře Viktora Kosakovského při natáčení jeho nejnovějšího filmu. V Patagonii, u Bajkalského jezera či v Šanghaji zkoumá Viktor Kosakovskij jedinečné vztahy mezi místy a lidmi na protilehlých koncích světa. Carlos Klein dokumentuje vznik tohoto ambiciózního snímku výsostně osobním způsobem, inspirován vlastním vnitřním hledáním obrazů, které nad námi dosud mají moc. Zároveň tak odkrývá nejednoznačný postoj k filmové tvorbě, který on sám i Kosakovskij zaujímají.

Hrají: Victor Kossakovsky

Režie: Carlos Klein

IMDb  78 %

Where the Condors Fly online

Sledovat Where the Condors Fly online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Where the Condors Fly online, zda je ke stažení a zda má Where the Condors Fly dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
původní znění | od 1. 12. 2016
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Where the Condors Fly recenze a hodnocení

Ve filmu Where the Condors Fly hrají Victor Kossakovsky.

Film Where the Condors Fly režíruje Carlos Klein.

Film Where the Condors Fly můžete vidět na DaFilms.

Film Where the Condors Fly je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.