FB pixel TP pixel
The Fifth Estate
The Fifth Estate

WikiLeaks

The Fifth Estate
USA | 2013 | Drama | Politika | 128 minut

Mladý německý novinář Daniel Berg se seznámil na internetu s vizionářem a bojovníkem za právo znát informace v jejich co nejméně zkreslené podobě, Julianem Assangem. Přemluví Berga, aby s ním spolupracoval na internetové stránce WikiLeaks, která bude mít za úkol odhalovat kauzy o zneužívání moci ze ...

Mladý německý novinář Daniel Berg se seznámil na internetu s vizionářem a bojovníkem za právo znát informace v jejich co nejméně zkreslené podobě, Julianem Assangem. Přemluví Berga, aby s ním spolupracoval na internetové stránce WikiLeaks, která bude mít za úkol odhalovat kauzy o zneužívání moci ze strany vlád a mocných tohoto světa. Oficiální média začínají brát WikiLeaks jako sobě rovnou. Assange chce stále větší kauzy. A tak, když se mu do rukou dostane video z Iráku, kde jsou zabiti dva novináři americkými vojáky, neváhá ho zveřejnit. I přes odpor Berga začne uveřejňovat ohromné množství amerických diplomatických depeší, které svým obsahem nejenomže destabilizují mezinárodní vztahy USA, ale také mohou dostat do ohrožení života ohromné množství lidí po celém světě.

IMDb  62 % CSFD  62 %

WikiLeaks online

Sledovat WikiLeaks online můžeš na Starmax, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film WikiLeaks online, zda je ke stažení a zda má WikiLeaks dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 18. 4. 2022
Cena nezjištěna
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 17. 9. 2020 | pouze do 31. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč

WikiLeaks obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu WikiLeaks, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu WikiLeaks postavy.

WikiLeaks recenze a hodnocení

Ve filmu WikiLeaks hrají Benedict Cumberbatch, Dan Stevens, Alicia Vikander, Carice van Houten, Peter Capaldi, Stanley Tucci, Laura Linney.

Film WikiLeaks režíruje Bill Condon.

Film WikiLeaks má 128 minut.

Film WikiLeaks můžete vidět na Starmax, Vodafone TV.

Film WikiLeaks je online na Starmax, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.