FB pixel TP pixel
The Fifth Estate
The Fifth Estate

WikiLeaks

The Fifth Estate
USA | 2013 | Drama | Politika | 128 minut

Mladý německý novinář Daniel Berg se seznámil na internetu s vizionářem a bojovníkem za právo znát informace v jejich co nejméně zkreslené podobě, Julianem Assangem. Přemluví Berga, aby s ním spolupracoval na internetové stránce WikiLeaks, která bude mít za úkol odhalovat kauzy o zneužívání moci ze ...

Mladý německý novinář Daniel Berg se seznámil na internetu s vizionářem a bojovníkem za právo znát informace v jejich co nejméně zkreslené podobě, Julianem Assangem. Přemluví Berga, aby s ním spolupracoval na internetové stránce WikiLeaks, která bude mít za úkol odhalovat kauzy o zneužívání moci ze strany vlád a mocných tohoto světa. Oficiální média začínají brát WikiLeaks jako sobě rovnou. Assange chce stále větší kauzy. A tak, když se mu do rukou dostane video z Iráku, kde jsou zabiti dva novináři americkými vojáky, neváhá ho zveřejnit. I přes odpor Berga začne uveřejňovat ohromné množství amerických diplomatických depeší, které svým obsahem nejenomže destabilizují mezinárodní vztahy USA, ale také mohou dostat do ohrožení života ohromné množství lidí po celém světě.

Hrají: Benedict Cumberbatch, Dan Stevens, Alicia Vikander, Carice van Houten, Peter Capaldi, Stanley Tucci, Laura Linney

Režie: Bill Condon

IMDb  62 % Kinobox  58 %

WikiLeaks online

Sledovat WikiLeaks online můžeš na DaFilms, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film WikiLeaks online, zda je ke stažení a zda má WikiLeaks dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 30. 10. 2023
Půjčení za 80 Kč Nákup za 110 Kč
Starmax
Starmax
české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 6. 12. 2023
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

WikiLeaks recenze a hodnocení

Ve filmu WikiLeaks hrají Benedict Cumberbatch, Dan Stevens, Alicia Vikander, Carice van Houten, Peter Capaldi, Stanley Tucci, Laura Linney.

Film WikiLeaks režíruje Bill Condon.

Film WikiLeaks má 128 minut.

Film WikiLeaks můžete vidět na DaFilms, Starmax.

Film WikiLeaks je online na DaFilms, Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.