FB pixel TP pixel
Wind Chill
Wind Chill

Wind Chill

Wind Chill
USA | 2007 | Thrillery | 91 minut

Emily Blunt (Ďábel nosí Pradu) představuje vysokoškolskou studentku, která se zoufale touží dostat na vánoční svátky domů do Delaware. Jen proto souhlasí s tím, že se sveze se svým podivným spolužákem (Ashton Holmes – Dějiny násilí). Ve chvíli, kdy si začíná uvědomovat, že toho o ní její spolucestuj...

Emily Blunt (Ďábel nosí Pradu) představuje vysokoškolskou studentku, která se zoufale touží dostat na vánoční svátky domů do Delaware. Jen proto souhlasí s tím, že se sveze se svým podivným spolužákem (Ashton Holmes – Dějiny násilí). Ve chvíli, kdy si začíná uvědomovat, že toho o ní její spolucestující ví až trochu příliš, se řidič rozhoduje vzít to zkratkou po odlehlé venkovské silnici. Tady je přepadá prudká sněhová bouře a navíc je ze silnice vytlačuje tajemný automobil. Opuštěni uprostřed ničeho brzy pochopí, že zimy se nakonec budou obávat nejméně… Výkonní producenti George Clooney, Ben Cosgrove a Steven Soderbergh uvádějí mrazivý horor o zlověstné silnici a jejím hrůzostrašném dědictví, které souvisí s děsivými událostmi, ke kterým tu došlo v 50. letech minulého století.

Wind Chill obsazení

Herci: Emily Blunt, Ashton Holmes, Martin Donovan, Ned Bellamy

Režie: Gregory Jacobs

IMDb  59 % Kinobox  57 %

Wind Chill online

Sledovat Wind Chill online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Wind Chill online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Wind Chill dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 30. 9. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Wind Chill recenze a hodnocení

Ve filmu Wind Chill hrají Emily Blunt, Ashton Holmes, Martin Donovan, Ned Bellamy.

Film Wind Chill režíruje Gregory Jacobs.

Film Wind Chill má 91 minut.

Film Wind Chill můžete vidět na iTunes.

Film Wind Chill je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.