FB pixel TP pixel
Wolf Creek 2
Wolf Creek 2

Wolf Creek 2

Wolf Creek 2
Austrálie | 2013 | Wolf Creek | Horory | Splatter | 106 minut

Během dovolené v australském vnitrozemí navštíví trojice baťůžkářů - Rutger, Katarina a Paul - legendární kráter Wolf Creek. Jejich sen o dobrodružství se však promění v děsivou noční můru poté, co natrefí na jednoho z místních, který je postrachem všech turistů: nechvalně proslulého Micka Taylora. ...

Během dovolené v australském vnitrozemí navštíví trojice baťůžkářů - Rutger, Katarina a Paul - legendární kráter Wolf Creek. Jejich sen o dobrodružství se však promění v děsivou noční můru poté, co natrefí na jednoho z místních, který je postrachem všech turistů: nechvalně proslulého Micka Taylora. Zatímco se před ním partička snaží uprchnout, Mick na ni pořádá nervy drásající hon napříč nehostinnou australskou pustinou. Nakonec přežije jediný - Paul. Toho Mick zatáhne do svého doupěte, kde mu dá naplno pocítit svou krutost. Pokud má mít v zoufalém boji o přežití, z něhož předtím ještě nikdo nevyvázl živý, Paul alespoň nějakou naději, bude muset zapojit všechnu svou vynalézavost, aby přelstil muže, který se za vraždící zrůdou skrývá, a proměnit se ve stejně bezcitné monstrum.

IMDb  61 % CSFD  69 %

Wolf Creek 2 online

Sledovat Wolf Creek 2 online můžeš na Prima Plus, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Wolf Creek 2 online, zda je ke stažení a zda má Wolf Creek 2 dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 24. 10. 2021
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Starmax
Starmax
od 6. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Wolf Creek 2 obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Wolf Creek 2, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Wolf Creek 2 postavy.

Wolf Creek 2 recenze a hodnocení

Ve filmu Wolf Creek 2 hrají John Jarratt, Ryan Corr, Shannon Ashlyn, Phillipe Klaus, Gerard Kennedy, Annie Byron, Shane Connor.

Film Wolf Creek 2 režíruje Greg McLean.

Film Wolf Creek 2 má 106 minut.

Film Wolf Creek 2 můžete vidět na Prima Plus, Starmax.

Film Wolf Creek 2 je online na Prima Plus, Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.