FB pixel TP pixel
Wolf Creek 2
Wolf Creek 2

Wolf Creek 2

Wolf Creek 2
Austrálie | 2013 | Wolf Creek | Horory | Splatter | 106 minut

Během dovolené v australském vnitrozemí navštíví trojice baťůžkářů - Rutger, Katarina a Paul - legendární kráter Wolf Creek. Jejich sen o dobrodružství se však promění v děsivou noční můru poté, co natrefí na jednoho z místních, který je postrachem všech turistů: nechvalně proslulého Micka Taylora. ...

Během dovolené v australském vnitrozemí navštíví trojice baťůžkářů - Rutger, Katarina a Paul - legendární kráter Wolf Creek. Jejich sen o dobrodružství se však promění v děsivou noční můru poté, co natrefí na jednoho z místních, který je postrachem všech turistů: nechvalně proslulého Micka Taylora. Zatímco se před ním partička snaží uprchnout, Mick na ni pořádá nervy drásající hon napříč nehostinnou australskou pustinou. Nakonec přežije jediný - Paul. Toho Mick zatáhne do svého doupěte, kde mu dá naplno pocítit svou krutost. Pokud má mít v zoufalém boji o přežití, z něhož předtím ještě nikdo nevyvázl živý, Paul alespoň nějakou naději, bude muset zapojit všechnu svou vynalézavost, aby přelstil muže, který se za vraždící zrůdou skrývá, a proměnit se ve stejně bezcitné monstrum.

Hrají: John Jarratt, Ryan Corr, Shannon Ashlyn, Phillipe Klaus, Gerard Kennedy, Annie Byron, Shane Connor

Režie: Greg McLean

IMDb  61 % Kinobox  67 %

Wolf Creek 2 online

Sledovat Wolf Creek 2 online můžeš na Kinobox, Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Wolf Creek 2 online, zda je ke stažení a zda má Wolf Creek 2 dabing nebo titulky.

Kinobox
Kinobox
český dabing | HD kvalita | od 5. 6. 2023
Zdarma
Prima Plus
Prima Plus
od 24. 10. 2021
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Wolf Creek 2 recenze a hodnocení

Ve filmu Wolf Creek 2 hrají John Jarratt, Ryan Corr, Shannon Ashlyn, Phillipe Klaus, Gerard Kennedy, Annie Byron, Shane Connor.

Film Wolf Creek 2 režíruje Greg McLean.

Film Wolf Creek 2 má 106 minut.

Film Wolf Creek 2 můžete vidět na Kinobox, Prima Plus.

Film Wolf Creek 2 je online na Kinobox, Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.